2733
2734
عنوان

از اقا کاظم رونمایی شد😂😑

1037 بازدید | 22 پست

با سم های زن کاظم چشم های خویش را نوازش دهید...

فک کن با ای ریش و پشم پیتکو پیتکو کنه😂😂🐎

دختره فک کنم ۱۵ سالشه مرده هم ۳۰

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور میکنید؟

همین الان ی استوری تک ۵۰۰ نرخشه

شیوه جدید برای جذب فالوره گلمدو ماه دیگه ماهی کم کم ۵۰۰ میلیون درامدش میشه

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر !🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر !😌 گویند که عشّاق جهان، عقل ندارند !🤐 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر !!😑😒🤪🥰
2728
تو رو خدا اینو شاخ نکنید

شاخ نمیکنیم فقط دارین جهالتشونو نگا میکنیم یاد میگیریم مث اینا نباشیم

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
حیدرعلی کیه

نمیدونم

2738
پیج این عفونت رو ذاری؟

نه از کانال برداشتم

زهراگامبو😂😂😂😂

انگاری اون اومد رو زندگی این اینطوری با حرص میگه

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

قبلا ها کاظم عبدالله مردسالار  بودن الان از این پسر قرتی ها زدن جلو 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
حیدرعلی کیه

پسر کاظم از زن اولش 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
باور میکنید؟ همین الان ی استوری تک ۵۰۰ نرخشه شیوه جدید برای جذب فالوره گلمدو ماه دیگه ماهی کم کم ۵ ...

پیجش رو داری؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706