2733
2739

من الان 6 ماه هست برای دخترم آمپول تاخیر بلوغ تزریق می کنم ولی یک ماه هست که موهای زائد ناحیه ممنوعه اش داره پررنگ میشه . خواستم اگر تجربه دارید بهم بگین این یعنی آمپول اثری نداشته ؟ خیلی نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
امپول تاخیربلوغ ؟؟واقعا چطورمیتونید بلوغ یه چیزطبیعیه من خودم ۱۲سالگی به بلوغ رسیدم بستگی به شرایطمح ...

خب دختر من 9 سالش بود

علایم بلوغ داشت

دکتر با ازمایش و سونو تشخیص داد

چی واقعا که؟

امپول تاخیربلوغ ؟؟واقعا چطورمیتونید بلوغ یه چیزطبیعیه من خودم ۱۲سالگی به بلوغ رسیدم بستگی به شرایطمح ...

خب شما تو زمان نرمال بلوغ رو تجربه کردی... 

کاربرد این آمپولا مشخصه!!!

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

نظرتون محترم ولی نظر پزشک برای من ملاک بود . دختر کلاس سومی با قد 130 که نباید رشدش متوقف بشه

2706