2733
2734
عنوان

خانوم های گل مشهدی از تجربه زندگی، بارداری، زایمان و.... بگین (تاپیک 2)

| مشاهده متن کامل بحث + 92887 بازدید | 12384 پست
دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده کیست هاشون و یا فیبروم کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده بعد از 11 سال باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول پریود می شدند حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه ولی حتما باید سنتی و مطمعن باشه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شهره جان دکتر ملیحه حسن زاده واسه زایمان طبیعی عالیههههه عالی هرچی بگم کم گفتم من همیشه به همه میگم بهتریییییین زایمانو داشتم و بهترین لحظه زندگیم بود به شدت مسئولیت پذیر و حساسه. بیمارستان هم فقططط مهر والسلام. من کلییییی تحقیق کرده بودم و این نتایج تحقیقمه الاتم پسرم یکسالشه
2731
دکتر مامک هاشمی در گفتگوی اختصاصی با شفا آنلاین ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: سقط جنین علل مختلفی دارد. در مواقعی که یکبار رخ می دهد شاید امکان تشخیص علل اصلی آن وجود نداشته باشد، اما در سقط های مکرر می توان به علت آن رسید. به گفته وی استرس های زیاد و مداوم و فعالیت های ناگهانی منجر به سقط جنین می شود که از دیدگاه طب پزشکی جدید و طب سنتی نیز مشترک به شمار می رود. وی ادامه داد: از دیدگاه طب سنتی رطوبت زائد در داخل رحم و به دنبال آن لیزی رحم یکی از علل سقط جنین محسوب می شود که شاید در علم پزشکی جدید خیلی معادلی برای آن وجود نداشته باشد. متخصص طب سنتی تصریح کرد: در فردی که سقط های مکرر دارد پس از مراجعه به متخصص طب سنتی و بررسی علائم بالینی و مزاج وی در صورتی که علت اصلی سقط جنین ناشی از مشکلات رحم باشد، راهکارهای درمانی و تغذیه ای نیز تجویز خواهد شد. وی توصیه کرد: افرادی که علت سقط جنین آنها ناشی از مشکلات رحمی است باید از مصرف خوراکی های طبع سرد و مرطوب نیز پرهیز کنند. وی افزود: همچنین برخی راهکارهای درمانی هم نظیر مالیدن داروهایی روی شکم به این بیماران در راستای کمک به سفت شدن رحم و جلوگیری از سقط جنین نیز توصیه می شود. هاشمی ادامه داد: از طرفی دیگر استفاده از روغن گل سرخ و یا پودرهایی که داخل آب حل می شوند مانند ترکیبی از پوست انار و مازو و... نیز به این بیماران توصیه می شود. وی هشدار داد: مصرف زیاد برخی داروهای قاعده آور در افرادی که دچار سقط های مکرر هستند نیز موجب سقط جنین می شود، ازطرفی دیگر مصرف بیش از حد زعفران،آویشن، بابونه، زیره و دارچین هم در دروان حاملگی نیز توصیه نمی شود زیرا سقط جنین را در پی دارد. عضو هئیت مدیره انجمن علمی طب سنتی ایران تأکید کرد: مصرف زرشک در ماه های اولیه حاملگی نباید زیاد باشد زیرا موجب نارسی نوزاد خواهد شد. در این دوران نه به منظور جلوگیری از سقط جنین بلکه به طور کلی باید دقت لازم را به کار بست. وی به شفا آنلاین گفت: با توجه به عوارض کمتر داروهای گیاهی نسبت به داروهای شیمیایی، برخی از افراد بر این باورند که مجازند در دوران حاملگی به اندازه دلخواه آنها را مصرف کنند در حالی که این گونه نیست، زیرا بسیاری از داروهای گیاهی در این دوران نیز منع مصرف دارند. هاشمی در پایان یادآور شد: به طور کلی افراد دچار سقط های مکرر بد نیست که با مراجعه به متخصصین طب سنتی هم مورد بررسی قرار گیرند.
دوران حاملگی نبایداسترس داشته باشی من ازسه ماه قبل بارداریم شیرموزمیخوردم وتوش چهارمغزوخرماعسل وکنجدمیریختم.دوران بارداریم اصلاسردیجات وفست فودورب وگورجه وشوری وترشی ونوشابه ولبنیات نمیخوردم گوشیم خاموش بودکتاب ریحانه بهشتی خوندم. سردیجات رحم سست میکنه.فقط بایدگرمیجات بخوری بیشترخانومهاطبعشون سرد غذاهای توصیه شده درطب سنتی برای دوران بارداری http://tebebartar.blogfa.com/post/8 درباره اطفال http://tebebartar.blogfa.com/post/5 انجیروبادام وخرماکلسیم دارند. من3ماه بارداربودم مسافرت دوهفته ایی رفتم ازکوه بالارفتم وخیلی بالاوپایین رفتم خوشبختانه هیچکارم نشدخواهرم گفت من اگه بودم سقط کرده بودم بخاطرگرمیجاتی که خورده بودم رحم سفت کرده بود. من ایناهمه رورعایت کردم جلوی شکمم خیلی گرفتم قیمه درستمیکردم برای خودم برمیداشتم بعدبرای شوهرم رب میزدم.رب کندزهنی میاره وگورجه نقص عضو. ایناهمه روتوکتاب ریحانه بهشتی گفته. مهمونی میرفتم خیلی میگفتن ترشی ودوغ ونوشابه بخورولی اصلانمیخوردم.خداروشکرپسرم سالم وباهوش وخوشگل خدابهم داد.
دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول پریود می شدهد حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان
کی میگه گوجه نقص عضو میاره؟؟؟؟؟من تو بارداری هر روز صبحانه با پنیر گوجه میخوردم خخخ چ چیزا رب کند ذهنی نمیاره تو رو خدا اطلاعات غلط ندین بقیه رو نترسونید.
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول پریود می شدهد حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان
سلام مامانای گل من یه کانال دارم که توش لوازم سیسمونی میفروشم به پایینترین قیمت آخه ما عمده فروشیم وخرده فروشیمون از طریق کاناله همجنس ایرانی داریم هم ترک قیمتا زیر قیمت بازاره تازه الان ۱۰% تخفیفم خورده اگه چیزی خواستین در خدمتم اینم آدرسمون ۰۹۳۷۹۹۵۵۷۸۲ @ninikuchooloo
2706