2733
2734
عنوان

خانوم های گل مشهدی از تجربه زندگی، بارداری، زایمان و.... بگین (تاپیک 2)

| مشاهده متن کامل بحث + 92887 بازدید | 12384 پست
جدی پس اصلا اعتماد نکن فقط اصلی ترین راه رو برو درمان واریکوسل همسرت
پروردگارا مرا ان ده که ان به♥♥♥ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا ♥♥♥
صدف خودت پیش کدوم دکتر زنان میری؟ هما اسکوئیان رو امتحان کردی؟
پروردگارا مرا ان ده که ان به♥♥♥ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا ♥♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خخخخخخ صدف جون منم میومدم مشهد دنبال ازمایشام بودن همه میگفتن بیخوده و فقط حر ممیشنفتم و غصه میخوردم اما این 3 ماهیی که شوشو رو درمان میکردیم هیشکی نه دید نه شنید چون بی سروصداکارامونکردیم
نه وجیهه جان تا حالا پیشش نرفتم. آخه من مشکلی ندارم عزیزم. تا آزمایش شوهرم رو نشون میدم میگن باید خودش بره اورولوژی. شما مشکل نداری.
خدایا فرزندانی به ما عطا کن و این اولاد ما را سالم، صالح، خوش قدم، خوش روزی و عاقبت به خیر قرار بده 
2731
منم شوهرم مشکل داره ولی دکتر اسکوییان گفت ازمایش شوهرت از نظر ما خوبه گفت فقط نیاز به تقویت داره براش ویتامین نوشت من دو ماهه اقدام کردم زود پیگیر شدم که زمانو از دست ندم. منم سونو کرد گف الان فولیکول خوب داری برو همین امشب اقدام کن ایشالا نتیجه میگیری. دیروز رفتم پیشش چه میدونم والا
البته شوهرم واریکوسل نداره ولی تحرکش کمه که دکتر گفت خیلیم خوبه. گف اگه این ماه نشد دارو به خودم داد که بخورم
ولی اعتمادی نیست اگه این ماه نشد ماه بعد میبرمش اورولوژیست
دوست عزیزی ک پرسیده بودی اره دکتر نصرت ابراهیمی هست ک رضوی میره دکتر خیلی خوبیه دکتر منم هست موسی ،مهر.رضوی.و بنت الهدی میره مطبش راحت میشه وقت گرفت مطبش مجهزه و خیلی ارامش میده ب ادم من خوم قراره پیشش طبیعی زایمان کنم خودش گف بیارضوی امکاناتش بهتره
راز عشق ورزیدن ب هر چیز درک این جمله است:شاید از دست برود
نه دیگه خدا رو شکر منو اینقدر زیاد بازی ندادن! فقط سونو رحم و تخمدان رفتم و از اونور هم آز اسپرم برای همسر که از اونجا مشخص شد اوضاع چطوریه... حالا من میدونم که همسرم بالاخره درمان میشه چیزی که نگرانم کرده اولا سن و سال خودم هست! که 29 هستم خیلی نمیشه دیگه فس فس کرد و دیگه اینکه از این میترسم این دکترا دستی دستی یه سقط دیگه هم بذارن رو دست مون با اون تشخیص های متفاوت شون! بعد تازه به خودشون بیان که مشکل از کجا بوده! همینطور که به شما گفتن تا دوتا سقط اشکال نداره به منم گفتن!
خدایا فرزندانی به ما عطا کن و این اولاد ما را سالم، صالح، خوش قدم، خوش روزی و عاقبت به خیر قرار بده 
انشالله که نتیجه میگیری وجیهه جون. ولی برای مشکل ما فکر میکنم بهتر باشه به اورولوژی مراجعه کنیم تا دکتر زنان... الان شوهرت تحرکش چقدر بود که گفت خوبه؟
2706