2733
2734
عنوان

رحم اجاره ای در اصفهان

1348 بازدید | 17 پست

نیازمند رحم اجاره ای در اصفهان با قیمت توافقی هستم

۰۹۱۳۸۶۵۶۵۵۸

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

سلام عزیزم.ببخشیدمن امشب تویه تاپیکی بودم که ازچندسال پیش بودولی شما گفته بودین طب سوزنی واسه ناباروری انجام دادین.منم تنبلی تخمدان دارم‌می خواستم برم واسه طب سوزنی.اگه امکان داره میشه بگین چی شدکه نتیجه نگرفتین والآن دنبال رحم اجاره ای هستین.ممنون میشم اگه کمکم کنید.

❤❤لذت یعنی باهم بریم اتاق معاینه،صدای ضربان کوچولویی که قراره تاره بیادروبشنویم👌👌👌❤❤
سلام عزیزم.ببخشیدمن امشب تویه تاپیکی بودم که ازچندسال پیش بودولی شما گفته بودین طب سوزنی واسه نابارو ...

سلام عزیزم ۳ سال طب سوزنی نتیجه نداد، بعد هم آی یو آی و آی وی اف چند بار داشتم که در آخرین موردش چون دوز خیلی بالایی از دارو گ فته بودم دچار یائسگی زود رس شدم ، الان دوتا جنین دارم و دنبال رحم اجاره ای هستم، داروهایی که خیلی سنگین بودن و عوارض شون باعث شد دیگه توان تخمک گذاری نداشته باسم، از طرفی هم پرولاکتین ام به شدت بالا رفت که دلیلش رو هنوز نفهمیدن، همین هورمون بالا هم نمی زاره بتونم انتقال بدم و سقط میشه، در ضمن کم کاری بسیار شدید تیروئید هم دارم، اینا همه اش عوارض داروها بود ، چون تا قبل از اون من هیچ مشکلی نداشتم  فقط تخمک هام ضعیف بودن

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز شما از رحم احاره ای نتیجه گرفتین 

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
2728
2738

@بانوز    

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

متقاضی رحم اجاره در صورت داشتن شرایط زیر

✅سن زیر۳۸ سال و سالم

✅بیشتر از یک بار سزارین نکرده باشد

✅دارای فرزند سالم

✅متاهل و متعهد

✅ساکن شهر اصفهان

✅شیرده نباشد

💰 هزینه اهدایی توافقی

شماره تماس ‏09130542353

آیدی در ایتا:‏

@Sadat11

2706