2737
2739
عنوان

نظرتون درباره آوردن بچه دوم چیه؟

204 بازدید | 17 پست

سلام مامانا و خواهرا 

خوبید؟ 

من 26 سالمه

یه دختر دارم که 4 سال 4 ماهشه

از نظر مالی خونه نداریم از خودمون ولی دستمون به دهنمون میرسه. 

فقط من برا بچه اول افسردگی شدید گرفتم و تا یه سال خیلی اوضاع روحیم بهم ریخته بود. 

الانم ترسم از بچه دوم همینه. 

بنظرتون بزارم دخترم تک فرزند بمونه یا برا دومی اقدام کنم؟ 

همسرم هم با این قضیه موافقه. 

میگه من اگه تا الانم چیزی نمیگفتم بخاطر اینه که تو اعصابت ضعیفه😅

💖😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودت بهتر میتونی تشخیص بدی به نظر من همون یکی کافیه

بنظر منم یکی کافیه

اما شوهرم دوس داره

دخترمم میگه برام خواهر یا برادر بخر😅

میترسم بزرگ بشه تنها باشه و دلسوز نداشته باشه

💖😍😘
2740

[QUOTE=234651037]بذارید از نظر مالی و همه نظر اکی شید اون بچه گناه نکرده مه واسه دوست داشتن شما دنیا بیاد[/گه دوس داشتم نظر نمیپرسیدم😅😅

من فقط نگران آینده ی دخترم هستم و اگه بدونم اگه خواهر یا برادر داشته باشه براش خوبه اینکارو میکنم. 

💖😍😘

یه حرفی میزنم خودم قبلش اعتقاد اصلا نداشتم من پسرم ۳سالش بود خیلی شیطون بود اذیت کن خونه هم خریده بودیم از وقت به دنیا اومدنش،ولی قسطاش هی عقب میوفتاد و گره میوفتاد به کارمون با این حال شوهرم میگفت یه بچه دیگه بیاریم من خودم با اکراه قبول کردم  و بعضی وقتاهم قرص میخوردم با این حال دخترمو باردار شدم کلی گریه میکردم میگفتم اشتباه کردم ولی از وقتی که به دنیا اومده کل مشکل مالیمون حل شد قسطامون تموم شد ماشینمون عوض شد وسیله ها خونه نو شد واقعا هر بچه ای یه روزی داره 

اگه خوب نیست نیار من‌الان شرایط روحیم‌خوب نیست ولی باردارم‌خیلی میترسم‌ رو بچم‌تاثیر بذاره این‌حال خ ...

عزیزم

ان شالله بارداریت به سلامتی طی بشه

بچه اولته؟ 

💖😍😘
یه حرفی میزنم خودم قبلش اعتقاد اصلا نداشتم من پسرم ۳سالش بود خیلی شیطون بود اذیت کن خونه هم خریده بو ...

اره من خودم اتفاقا به اینکه هر بچه روزی خودشو داره و قطعا برا بچه دوم از نظر مالی لنگ نمیمونیم اعتقاد دارم..... بیشترین ترس و اضطرابم خووووود خووددمم😢😢😢😢ترس اینکه دوباره افسردگی بیاد سراغم دوباره از نظر روحی بهم بریزم و تو خونه بخاطر بچه زندانی بشم

💖😍😘