2737
2739
عنوان

ختم امن یحیب

76 بازدید | 17 پست

سلام عزیزان

ختم ۱۹۰۰۰تا امن یجیب و مضطر اذا دعاه و یکشف سو به نیت بچه دار شدن یه عزیزی هست. ۱۰۰۰۰ تا قرائت شده...

9۰۰۰ تا مونده هر چقدر تونستین اعلام کنید بهم.

ممنون. انشالله در این شب عزیز همگی حاجت روا بشیم.

اینکه خودتو جلو بعضی آدما بزنی به نفهمی خودش کلی فهمه:)

خانما میشه با دلهای پاکتون برای ما هم‌ یه صلوات بفرستید

وقتمون تموم شده اما چون پولمون کمه خونه پیدا نکردیم خیلی تو فشاریم

ممنونم ازتون🙏🏻

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

۱۰۰ تا 

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام

۱۵ مرتبه ان شاءالله به خیر و سلامتی خدا بهشون فرزند بده🙏🏻

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
سلام عزیزم ممنونم. انشالله حاجت روا باشید

ممنون همچنین 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
2706