2733
2734
عنوان

مادرم داره روانیم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باقدرت بخون که ان شاالله صد در صد قبولی...

و لطفا برای فرار از جو خونوادت ازدواج رو انتخاب نکن که بدجور گرفتار میشی.... درستو بخون برو دانشگاه  کمی مستقل شو بعدش کیس خوب داشتی ازدواج کن

کوچ تا چند!!مگر میشود ازخویش گریخت؟!💫                الهی تو بخواهی، عوض هرکه نخواهد💛🍃                           از پذیرش درخواست دوستی معذورم، حتی شما دوست عزیز🙏
2731
عزیزم باقدرت بخون که ان شاالله صد در صد قبولی... و لطفا برای فرار از جو خونوادت ازدواج رو انتخاب نک ...

شاید از محالات باشه دانشگاه قبول بشم چون اصلا تمرکز ندارم روز و شبم شده گریه همش استوری دوستامو میبینم که مهاجرت کردن رفتن دانشگاه حسرت میخورم

من پدرم خیلی بد بود رفتارش یه بار الکی رگمو زدم ازون به بعد خوب شد توام امتحان کن شاید جواب داد

دوست عزیز این چه پیشنهاد مسخریه عه....😡😡😡😡😡

اومد و مشکلی غیرقابل جبران براشون پیش اومد شما جواب میدین؟؟؟

لطفا قبل از صحبت کردن به عواقب حرفاتون کمی فکرکنیددددد اصلا کار سختی نیست!!!!!!!!!!

کوچ تا چند!!مگر میشود ازخویش گریخت؟!💫                الهی تو بخواهی، عوض هرکه نخواهد💛🍃                           از پذیرش درخواست دوستی معذورم، حتی شما دوست عزیز🙏
2740

الانم گاهی تبعیض

میبینم ازشون 

اینک کل عمرم بخام با اینا باشم حتی فکرش نفسم بند میاد و اشک تو چشام جمع میشه

نمیگم بدن نه ولی گاهی پدر ادمو در میارن با حرفاشون

منم مثل تو نه با دوستی جایی رفتم نه چیزی همیشه گفتم من کار دارم میرم زودتر 

کلا دوبار با دوستام رفتیم بیرون کافی شاپ اینا بقیه اش من دیگ نبودم 

اونم صد بار کوبیدن سرم ک اره دیگ رفتی فلان جا کیف کردی 

کلا انگار یه کلفتم ک ظرفو اینا میشورم و اگه نشورم بخاطر مشغله  همش غر غره و اخم 

دختری با روحیه قوی در برابر سد مشکلات 🌸🌸👍کار نشد نداره من برا اهدافم میجنگم 💖💖 امروز بخند فردا گریه کن 🌸🌱🌱ورزشکار 💕  ملکه ای ک دوباره تاج گذاری کرد 👸
شاید از محالات باشه دانشگاه قبول بشم چون اصلا تمرکز ندارم روز و شبم شده گریه همش استوری دوستامو میبی ...

من خیلی اذیت میشدم باهاشون خواستم برم خوابگاه 

رفتم دو ترم موندم کرونا لعنتی اومد 

فقط میخواستم برم یکم راحت باسم

ولی بازم احساساتم غلبه میکرد دلم براشون تنگ میشد 

دختری با روحیه قوی در برابر سد مشکلات 🌸🌸👍کار نشد نداره من برا اهدافم میجنگم 💖💖 امروز بخند فردا گریه کن 🌸🌱🌱ورزشکار 💕  ملکه ای ک دوباره تاج گذاری کرد 👸
الانم گاهی تبعیض میبینم ازشون  اینک کل عمرم بخام با اینا باشم حتی فکرش نفسم بند میاد و اشک تو ...

درکت میکنم مامان من نذاشت با کسی بگردم محرومم کرد از همه چی که براش کلفتی کنم میگه تورو ازاد بذارم خدارم بندگی نمیکنی

شاید از محالات باشه دانشگاه قبول بشم چون اصلا تمرکز ندارم روز و شبم شده گریه همش استوری دوستامو میبی ...

اونارو ول کن یه مدت مجازی رو بزار کنار بشین خوب بخون.... مامانتم هرکی گفت جواب نده خودش خسته میشه

منموندم شما ۲ماه دیگه کنکور دارین اینجا چیکار میکنین 

برو بخون کنکوری جان، حتما هم قبول میشی

چون جز قبولی تو کنکور راه دیگه ای برای تغییر شرایطت نداری

درکت میکنم مامان من نذاشت با کسی بگردم محرومم کرد از همه چی که براش کلفتی کنم میگه تورو ازاد بذارم خ ...

بخدا منم اینم 

شدم مثل این طوطی داخل قفسا 

انقد خونه بودم دلم نمیخواد برم جای

دلم نمیخواد هیچ جا برم با دوست و اینا 

بخوام چیزی هم درست کنم انقد بهم میگ خنگ کلا میندازم اونور 

پدرمو در اوردن بخدا 

2706