2733
2734

من ٣٦ سالمه متاهلم سه تا بچه هم دارم میخوام به صورت الکترونیک و کلاسهای مجازی درس بخونم دیپلم دارم الان 

قصد دارم مترجمی زبان بخونم هر کس هر تجربه ای داره ممنون میشم کمکم کنه 

دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور شنیدم غیر حضوری میتونی از خودشون بپرسی

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم بعد ازپونزده سال دوباره شروع کردم بع درس خوندن تا ساله اول دبیرستان خونده بودم سال دهم ودارم الان میخونم با دوتا بچه 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
2740
دانشگاه ازاد واحد الکترونیک میگن بهتره 

‌نمیدونم ازاد هم غیر حضوری داره یا نه

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
بازار کارش برام خیلی مهم نیست بیشتر دلم میخواد لیسانس یا ارشدم رو بگیرم زبان یاد بگیرم وقتمو تو خونه ...

خیلی خوبه میری توحال وهوای خاطرات مدرسه ات تمرکزت میره رو درسات  دیگه وقت نمیکنی الکی براخودت فکرای بیخود بکنی

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
ب نظرت میتونی؟؟؟منم بعد ده سال امروز تصمیم گرفتم شروع کنم خسته شدم از این وضعیت میخوام رشد کنم تو اج ...

ادم اراده داشته باشه میشه والا خسته شدم از بطالت دلم میخواد از نظر فرهنگی و علمی ارتقا پیدا کنم یه مامان باسواد باشم