2737
2739
عنوان

چجوری انگلیسی یادگرفتید؟

376 بازدید | 54 پست

چجوری یادبگیرم گرامر نمیخام فقط مکالمه 

فیلمم میبینم انقدر تند حرف میزنن که نمیفهمم چی میگن

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید گرامر و بلد باشی تا مکالمه رو هم بتونی بگی

دامنه لغتتم باید قوی کنی

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
2738
چجوری یادبگیرم گلم

برو اموزشگاه زبان

بعد چند جلسه هم فیلما رو با ترجمشون ببین راه میفتی

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
کامل یادگرفتی؟

منظور از کامل چیه؟

بنظرم هرچقدرم زبان بخونی تا وقتی که چندسال تو محیطی نباشی که مجبور بشی مداوم ازش استفاده کنی مثل کسی نمیشی که زبان مادریش اون زبانه

ولی تا یه حد زیادی بلدم

برو اموزشگاه زبان بعد چند جلسه هم فیلما رو با ترجمشون ببین راه میفتی

مرسی قشنگم 

بافیلم دیدن تنها میشه یادگرفت زبان رو؟برا مکالمه میگم 

میخام بدونم فیلم ببینم امکان داره یهو همه حرفاشون رومتوجه بشم یانه خخخ 

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜

چند سال فیلم دیدن با زیرنویس ، اینستا کلیپ اهنگ با ترجمه ، میم انگلیسی خوندن ، اهنگ انگلیسی گوش دادن 

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  
2706