2737
2734
عنوان

خانوما بیان کمک

66 بازدید | 14 پست

من امروز روز ۱۶سیکلم هست و درحال اقدام هستم از روز تخمک گذاریم ۶روز میگذره و اقدام کردم امروز خونریزی و دل درد خفیف داشتم هنوز ۱۳روز به موعدم موندهواینکه تست بیبی چک هم گذاشتم منفی بودیعنی امکان بارداری وجود داره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکم حالت خونه و دل درد خیلی خفیف آخه تا حالا اینجور جلو ننداختم ۱۳روز مونده

جلو ننداختی که زحم داره اماده میشه برای بارداری کارای سنگین انجام نده چیزایی که قاعده اوره نخور این دوفهتم صبر کن انشاالله بارداری منم بودم روز لانه گزینی  قشنگ انگار اولین روز پریودم بوده استرس نگیر اصلا توکلت به خدا باشه انشاالله بارداری گلم😊

جلو ننداختی که زحم داره اماده میشه برای بارداری کارای سنگین انجام نده چیزایی که قاعده اوره نخور این ...

وای خدا کنه باردار باشم 🤩🤩آخه تنبلی دارم یکساله اقدامم

2738
وای خدا کنه باردار باشم 🤩🤩آخه تنبلی دارم یکساله اقدامم

منم تنبلی داشتم حالت هایت شبیه بارداری منه انشاالله که هستی نبودیم نا امید نشو خدا بزرگه😊من بعد پسرم سنو رفتم دادم بهم گفتن با این تنبلی بچم داری به خودم شک کردم😅خدا خیلی بزرگه بخواد میشه شک نکن انشاالله بارداری فقط مواظب خودت باش کار سنگین نکن بار سنگین بلند نکن خرما عسل زعفرون رازیانه اب هویج چیزای قاعده اور نخور 

منم تنبلی داشتم حالت هایت شبیه بارداری منه انشاالله که هستی نبودیم نا امید نشو خدا بزرگه😊من بعد پسر ...

انشالله که باشم من یک پسر۶ساله دارم خیلی دوست دارم دومی بارداربشم با این تنبلی که دارم زودتر بارداربشم

2706