2752
2734
عنوان

صدای مفاصل پای کودکم

31182 بازدید | 16 پست
الان 20 روزه که مفاصل پای دختر 7 ماهه من ( لگن ، زانو و قوزک پاش صدا میده ) ... چون در سفر هستم نبردمش دکتر ولی نگرانم .. حرکتش خوبه گرچه هنوز نمیشینه ولی میترسم ... بعضی ها هم میگن هنوز خوب سفت نشده ...

دوستان تجربه ای دارید؟ راهنماییم کنید لطفا
صدا میده واقعا ؟ یعنی با گوش میشنوی؟
چون من یادمه پسرم کوچیک که بود دستمو که مثلا میذاشتم روی زانوش حس میکردم یه همچین چیزی رو ولی با گوش نمیشنیدم چیزی
اگه اون طوری با لمس حس کردی که چیزی نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیمن جان هستی ؟پوشک بچه رو باز کن ببین چینهایپاش باهم قرینه هستن؟اگه نباشن باید فوری ببری دکترخدایی نکرده ممکنه در رفتگی لگن باشه که زمان توی درمانش خیلیییییییییییییییی مهمه-دخترتون چند ماهشه؟به سونوگرافی دسترسی داری؟
شکیرا جامن من هم دخترم که کوچکتر بود این صداها را زیاد می شنویدم اما الان سه ساله است کمتر شده
برای کشف اقیانوس های جدید باید جرات ترک ساحل را داشت این دنیا دنیای تغییر است، نه تقدیر ! سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند.... که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت ..... به رقص درآیی..... قصه عشق ، انسان بودن ماست....
من هم این صداها را در مورد دخترم زیاد داشتم. دکترش هر بار می گفت مهم نیست. البته هر ماه هم کاملا" استخوانهای لگنش را معاینه می کرد.
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"
ان شهاله که چیزی نیس ولی صدای لگن حتی صدایی که فقط بادست حس شود به همراه عدم تقارن در چینهای گوشتی پا از نشانه های در رفتگی لگن است که حتما بایددکتر ارتوپد کودکان ببینه

من برای صدای مفصل زانوی پسرم بردمش پیش دکتر ابوالقاسمیان واقعا کارش خوب بود و خداروشکر الان دیگه نه صدا می دهد و نه درد داره. خیلی می ترسیدم بگه باید عمل بشه ولی خداروشکر نیازی به عمل نبود

من برای صدای مفصل زانوی پسرم بردمش پیش دکتر ابوالقاسمیان واقعا کارش خوب بود و خداروشکر الان دیگه نه ...

خداروشکر که مشکلش حل شد.

دختر منم 5 سالشه و پاهاش صدا میده.دکتر چه داروهایی برای پسر شما داد ورزش خاصی هم داد.؟؟؟

من نوبت گرفتم واسه اون هفته ببرم متخصص

2706