2733
2734
عنوان

ارتودنسی کنم یا لمینیت

4120 بازدید | 21 پست
دندونای بالام کجه. دکترم گفته اگه ارتو کنی دوسال. بعدشم ریتینر. تازه گفته باید دندون بکشی. اما نکشی هم میشه. لمینیت کنم دندونام عقب نمیره فقط صاف میشه. دوستام هیچ کدوم متوجه جلو بودنه دندونام نمیشن. همشون میگن ایراد دندونت فقط کج بودنشه. ازطرفی بخاطر بیشعوری اقوام شوهرم که هرچیزی رو مسخره میکنن دوس ندارم ارتو کنم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
از نظر مالی اوکیه. فرقی برام نداره کدومش. ٢٨ سالمه. خودمم دوس ندارم دوسال سیم تو دهنم باشه. روم نمیشه. نمیدونم تو همه این سالها بخاطر همین موضوع ارتو نکردم. ازطرفی الانم بخاطر کجیه دندونام خبلی اعتمادبنفسم اومده پایین
والا من بودم ارتو دنسی میکردم ارتو اسیبی به دندونات نمیزنه ولی لمینت ممکنه تراس بخواد و ....که صد درصد باعث کاهش دوامشون میشه در ضمن نمیفهمم چرا اینقدر از سیم فراری هستی مگه چیه من ارتو دنسی داشتم یکسا ل هیچ کسی مسخره نکرد تعجب میکنم از فامیلتون اتفاقا خیلی هم بنظرم کلاس داره خخخخخخخ
منم مثل شما چند سال تو فکرش بودم اما کاری نکردم اما چند ماهه پیش ارتو کردم 4 تا دندون هم کشیدم اولاش هم خیلی اذیت شدم هم 4 کیلو وزن کم کردم اما الان که میبینم جای خالی دندونام داره پر میشه تو همین زمان کوتاه راضیم لمینت دندونارو خیلی خراب میکنه دیگه هم نمیتونی چیزی رو گاز بزنی خیلی باید مراقب باشی هر چند سال هم باید دوباره لمینتا عوض بشن اما عوضش خیلی سریع درست میشن دندونات و اینکه اگه دندونپزشکت عالی باشه لبخندت قشنگ میشه خیلی اما شما دندونات جلوئه و تنها راهش واسه عقب بردن ارتودنسیه
2706