2733
2734
عنوان

خواندن سوره عنکبوت و سوره روم

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 73 پست
سلام عزیزم خوبی بچه شما پسوریازیس داشت ناخنش الان چطوره ؟؟  

سلام ممنون،، ناخنش از اون حالت پوسته پوسته خارج شده و بهتره اما بعضی وقتا ناخنش با ضربه کوچک می‌شکنه باید مواظب باشم خیلی با اشیا برخورد نکنه یا از مواد شوینده مناسب استفاده کنم ولی نسبت به قبل بهتره

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام ممنون،، ناخنش از اون حالت پوسته پوسته خارج شده و بهتره اما بعضی وقتا ناخنش با ضربه کوچک می‌شکنه ...

من خیلی ناراحتم دو تا از ناخوناش اینطور شده من فکر میکردم قارچه دکتر گفت پسوریازیس 

میترسم تو آینده و تو مدرسه و روحیه و چه میدونم همه جی تاثیر براره بچم منزوی بشه 😔

اطلاعی از بهبود و درمان کامل پسوریازیس اگه دارید ممنون میشم بهم بگید 
من خیلی ناراحتم دو تا از ناخوناش اینطور شده من فکر میکردم قارچه دکتر گفت پسوریازیس  میترسم تو ...

نه نگران نباش ،،انشاالله با رعایت کردن اصول تغذیه و رسیدگی بهتر میشه برا منکه خیلی بهتر شد خدارو شکر از حنای بی رنگ هم شبا استفاده کن و همچنین کرم مرطوب کننده ی ایروکس 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
نه نگران نباش ،،انشاالله با رعایت کردن اصول تغذیه و رسیدگی بهتر میشه برا منکه خیلی بهتر شد خدارو شکر ...

پماد پسوریازیس هم می‌زنی ؟ 

تغذیه چی ؟ 

راستی دستاشو مرتب میشوره ؟ 

منظورم اینه شوینده و اینا بدتر نمیکنه ؟ 

پماد پسوریازیس هم می‌زنی ؟  تغذیه چی ؟  راستی دستاشو مرتب میشوره ؟  منظورم اینه شو ...

پماد نه نمیزنه چون هر پمادی میزدم بی فایده بود،،،تغذیه سبزی و میوه بیشتر از قبل میخوره و چون بیرون برا بازی میبرم مجبورم دستاشو با صابون بچه بشورم  و نسبت به پارسال خیلی خوب شد حدود یکسال هم هر شب چندین بار سوره حمد رو می‌خوندم الان عکس قبل و بعدش رو می‌زارم

پماد نه نمیزنه چون هر پمادی میزدم بی فایده بود،،،تغذیه سبزی و میوه بیشتر از قبل میخوره و چون بیرون ب ...

عزیزم بچتون استرس داشت ؟ 

اخه دکتر ب من گفت استرس باعثشه 

من خیلی ب دخترم استرس دادم فک می‌کنم تقصیر ار خودمه ک اینطور شده 

عزیزم بچتون استرس داشت ؟  اخه دکتر ب من گفت استرس باعثشه  من خیلی ب دخترم استرس دادم فک ...

بخدا منم نفهمیدم از چیه،،ولی زایمان سختی داشتم و پسرم حدود چهار ساله اینطور شد البته رو ناخنش هم سوراخ‌هایی ایجاد شده بود و سر انگشتش زخم میشد و پوسته پوسته البته از منم دو تا از انگشتانش بود که تقریبا بهتر شدن شکر خدا

عزیزم چقد خوب الان بنظرم کاملا خوب شده  یه انگشتش بود فقط ؟

یکی انگشت دست راست و یک انگشت از دست چپ هر دو خوب شدن،،، شماعلاوه بر مداوا  سوره حمد رو هم بخونید به نیت شفا انشاالله ک خوب میشه 

بخدا منم نفهمیدم از چیه،،ولی زایمان سختی داشتم و پسرم حدود چهار ساله اینطور شد البته رو ناخنش هم سور ...

خداروشکر ک خوب شده 

حنای بی رنگ و کیا بزنم 

چقد بمونه رو دستش 

ببخش ک اذیتت می‌کنم یه مادرم و با هزار جور نگرانی 

یک از انگشت از دست راست و یک انگشت از دست چپ هر دو خوب شدن،،، شماعلاوه بر مداوا  سوره حمد رو هم ...

چشم عزیزم ممنونم 

ناخن انگشت دختر منم خیلی داغون شده دورش پوسته میده و خود ناخن ب کل داغون شده 

2706