2752
2734
عنوان

خواندن سوره عنکبوت و سوره روم

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 73 پست
 بهشت نزدیک خداست خب

خدا از رگ گردن ب خودت نزدیک تر نیازی ب بهشت رفتن نیس برا بدست اوردنش

آقا هستم آقا هستم آقا هستم خانم ها من آقا هستم وامااااا. گناه من خندادن بود گناه شما ترکاندن و امااااا غافل از اینکه منم خدایی دارم با سیم کارت فراوان و اماااااااا از دادن هر گونه کلمات رکیک عزیزم   و اینا خود داری کنید   از دادن عکس هم معذوریم چراا چون ممکنه در حین دیدن عکس مشغول غذا درست کردن باشید و انگشت پلو بخورید با تشکر مستر مشهدی 
خدا کجایی ک همه دنبال بهشتت هستن. نه خودت

بهشت جلوه ای از نور حقه 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهشت یعنی لقا الله بهشتی ها به خدا نزدیکترن انتظار ندارین که از تو جهنم بخوایم به خدا برسیم

نه ولی حس کن ی نفر تو رو ب خاطر خودت بخواد ی نفر ب خاطر کاری ک باهات داره 

کدومش بهتر

آقا هستم آقا هستم آقا هستم خانم ها من آقا هستم وامااااا. گناه من خندادن بود گناه شما ترکاندن و امااااا غافل از اینکه منم خدایی دارم با سیم کارت فراوان و اماااااااا از دادن هر گونه کلمات رکیک عزیزم   و اینا خود داری کنید   از دادن عکس هم معذوریم چراا چون ممکنه در حین دیدن عکس مشغول غذا درست کردن باشید و انگشت پلو بخورید با تشکر مستر مشهدی 
خدا از رگ گردن ب خودت نزدیک تر نیازی ب بهشت رفتن نیس برا بدست اوردنش

اگر نیاز نبود انقد خدا در موردش تعریف نمی‌کرد  نیازه که قرار داده

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
بهشت جلوه ای از نور حقه 

شکی نیس ولی هر موقع خدا رو ب خاطر بهشتش نپرستیدی و ب خاطر جهنمش نترسیدی.  حق همون جاس 

اگر نیاز نبود انقد خدا در موردش تعریف نمی‌کرد  نیازه که قرار داده

خدا  خالق انسان ب هر حال میدونه  مخلوقش چجور دعوت ب خوبی کنه 

ولی خب ی وقتایی بعضیا اینقدر خوب زندگی میکنن ک دگه بهشتش نمیخوان عشقش میخوان 

شکی نیس ولی هر موقع خدا رو ب خاطر بهشتش نپرستیدی و ب خاطر جهنمش نترسیدی.  حق همون جاس

اون که صد در صد درسته ،،اما انسان مشتاق تا زیبایی های اخروی رو ببینه و درک کنه ،،واقعا خودت دوست نداری ببینی و زندگی کنی 

نه ولی حس کن ی نفر تو رو ب خاطر خودت بخواد ی نفر ب خاطر کاری ک باهات داره  کدومش بهتر

خب اگه خود خدا رو بخوایم کاری که میگه و دوست داره میکنیم و نتیجه میشه بهشت 

ولی خب ایمان درجات مختلفی داره ایمان خالص سخته تو کتاب چهل حدیث نوشته چه عملی خالص هست هر کسی نمیتونه به اون درجه برسه شوق بهشت و لقا الله هم هم چیز بدی نیست به شوقش کار خوب انجام بشه

ممنون درسته من پارسال خوندم ان شا الله امسال هم قسمت بشه  فقط دوستان شب های احیا از کی شروع می ...

از فردا شب  

اون که صد در صد درسته ،،اما انسان مشتاق تا زیبایی های اخروی رو ببینه و درک کنه ،،واقعا خودت دوست ندا ...

انسان لایق بهترین هاس. سرشت انسان ب رشد و تعالی و استفاده بهتر از هر چ ک خدا آفریده 

حرفم این   خدا رو ب خاطر خدا بودنش بخوایم ن ب خاطر بهشت

انسان لایق بهترین هاس. سرشت انسان ب رشد و تعالی و استفاده بهتر از هر چ ک خدا آفریده  حرفم ا ...

حتما ممنون 

امروز هفدهمه؟

بله،،فردا هجدهم  هستش که شبش میشه نوزدهم 

2706