2733
2739
سلام؛من 6 ماه بیش یه بارداری بوج داشتم؛از اون موقع دیکه اقدامی نداشتیم؛ دکترم یه سری آزمایش واسه هر دومون نوشت که معلوم شد شوشو واریکوسل درجه دو داره؛ تعدادش خوبه فقط حرکتش 45 درصد؛شکلش 23 درصده ؛ موندیم عمل کنه یا نه؛دکترا هم اختلاف نظر دارن؛نظر شما جیه؟ دیکه اینکه به نظرتون علت بوجی اسبرم شوشو بوده یا ربطی نداره؛میخایم دوباره اقدام کنیم ولی میترسیم باز بوج شه
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
سلام خدمت همگی
یه خواهش دارم
میشه یه دکتر عالی که میکرو سورجری رو انجام میده معرفی کنید به من در تهران باشه من برای همسر دوستم میخواستم که طرف چپ گرید 3 داره وو طرف راست گویا سالمه
ضمنا اصلا لزومی داره عمل بشه ؟
ممنونم از لطفتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
إیشالا هر کی مشکل داره حل شه
من شوهرم وارکوسل دو طرفه داشت و ٣ بار به فاصله ٤ ماه إز داد و تحرکشون کم بود دکتر دستور عمل داده بود ولی به لطف خدا ٣ ماه طبیعی باردار شدم
إمکان بازگشت بعد إز عمل هست ولی خطرناک نیست
2738
سلام آقای کامی
یه سوال داشتم ! در مورد مشکل نعوذ باید به چه دکتری مراجعه کرد و مشکل چی می تونه باشه ؟ اوایل این مشکل نبوده ولی جدیدا با سوزش مجاری میل به سکس کم شده .اگه می شه راهنمائیم کنید ممنون می شم
خدا جونم کاش صلاح تو و آرزوی من یکی باشه
سلام. این نتیجه آزمایش همسرمه ممنون میشم که کمکم کنید.
این ازمایشو 5 روز بعد از آخرین انزال گرفت.
liquefaction= 30 min at 37.0
color and smell= gray, opaque
viscidity= normal
semen volume=4
semen ph=7.5
sperm density= 23.92
motile sperm= 21.90
progressive sperms= 20.95
normal morphology= 70
total count= 23.92
rapid progressive= 16.19
slow progressive= 4.78
non progressive= 0.95
immotile= 78.10
normal morphology= 70
abnormal morphology= 30
روشا کوچولوی من به زندگی منوبابایی خوش اومدی
تارا جون باید 3 روز بعد از آخرین نزدیکی باید برید آز چون بیشتر از این باعث میشه تحرک بیاد پائین
تو این آز تحرک کمی پائین هست به دکتر ارولوژ مراجعه کنید دارو می گیرین خوب میشن اگه واریکوسل باشه هم با عمل خوب میشن نگران نباشید
با سلام اقای کامی ممنون میشم راهنمایی کنید
این ازمایش اسپرم همسرم هستش متوجه شدم کم تحرکی اسپرم داره ایا با دارو مشکلش حل میشه وایا بصورت طبیعی باردار میشم خیلیاسترس دارم از دیروز که جواب از مایش رو دیدیم
liquefaction 30Min.at 37c
Aggluination ++++
vicosity normal
color Milky
Odor Millet
Semen Volume 2.15ml
Semen PH 7.55

SpermCount 135.546M/ml

Progressive(A+B) % 37Abnormal

Motil (A+B+C) %70.5l
RoundCell 0.107M/ml
WBC 0.655M/ml