2733
2739
عنوان

خانم های سزارینی بیاین

147 بازدید | 16 پست

خانم ها ۲۰ روزه سزارین کردم ۲ روزه احساس میکنم رحمم وبخیه هام از داخل درد میکنه .مخصوصا وقتی میخوابم.  کسی بوده اینجوری بوده باشه؟؟؟خیلی نگرانم 

ن من نبودم اونجوری شایدم یادم نیس

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیز منم تا مدتی یادمه حس درد و کشیدگی بخیه از داخل را داشتم و بعدا تازه میخارید😬

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2740

اگر ادامه دار بود به دکترت بگو . ترشح و زخم نداره عفونت نکردی

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
دختر گلم

🥰🥰🥰ای جونم دخترا عشقن... منم یک دختر دارم یک پسر الانم باردارم‌حسم میگه دختره

از بیرون نه هیچی نیست از داخل درد داره 

نگران نباش درد را منم داشتم حتی حس میکردم اون داخل زخمه ولی این حس من بود. من سعی میکردم به پهلو بخوابم تا بخیه هام‌کشیده نشه.ولی اگر ادامه داشت پیگیر باشه

2706