2733
2734
عنوان

زنگ زدم به مامان نامزدم توروخدا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 67 پست
نوشتن نامزد چون دوس پسر گفتن نگین، میخواسم دوس پسرم نفهمه با مامانش حرف زدم، بفهمه دیگ جوابمو نمیده

مگه میخواستی چی بگی؟

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نوشتن نامزد چون دوس پسر گفتن نگین، میخواسم دوس پسرم نفهمه با مامانش حرف زدم، بفهمه دیگ جوابمو نمیده

اخه ادم به مامان دوس پسرش زنگ میزنه🙄

وقتی چترت خداست، بگذار اَبر سرنوشتت هر چقدر میخواهد ببارد👣💚

هر چیم میخونم تو سایت بازم برام عادی نمیشه این زنگ زدن به مامان دوست پسر😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

شما همونی نبودی که زنگ زدی گفتی مامان دوست پسرم سیگار میکشه یا نه؟ 🥴😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
با نامزده دعوا کرده رنگ زده چوقولی کنه جواب نداده  نامزده ببینه میگه چرا زنگ زدی 😂

دعوا که نه ولی یه همچین چیزایی، دوس پسرمه، اصن نمیدونه شماره ماامانشو دارم، بزنم باز؟ یا دیک نزنم؟ 

2706