2737
2739
عنوان

روضه مسلم ابن عقیل قربونش برم من

2710 بازدید | 31 پست

بچه ها بخدا راسته ۷هفته روًضه مسلم گرفتم خودم بودم و بج هام خونه رو تمیز می کردم و چایی دم می کردم بهعد روضه گوش می کردم تقریبا ۲ماه بعد اون خونه ای که دوست داشتم رو خریدیم 

ای خواهر 😔😔😔منم مشکل فروش خونه دارم یه مشتری اومده بود جلو برای خرید خونمون یهو جا زد دارم دق میکنم ترو خدا دعام کن میشه کامل به منم بگی چطوری بود روضه؟چه روزایی انجام میدادی؟

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسلام علیک یا مسلم بن عقیل 

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹
ای خواهر 😔😔😔منم مشکل فروش خونه دارم یه مشتری اومده بود جلو برای خرید خونمون یهو جا زد دارم دق میک ...

۷هفته شنبه روضه میگیری اصلا بزن تو نت توضیح داده کاملش رو

چطوریه

بچههات بزرگن؟

بچهها من کوچیکن نمیشنن پا سفره روصه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2740