2752
2734
عنوان

به شدت احساس زشتی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 44 پست

چرا با خودت مشکل داری؟

ببین ی قانونی هست میگه تمام تلاش تو یعنی 20...

تو تمام تلاشتو بکن برای به ایده آل خودت رسیدن

مثلا میگم چاقی خب ورزش کن به اندام دلخواهت برسـ...یا تنبلی دوس داری مراب باشی...برنامه ریزی کن و...

و راجع به چیزهایی که دست خودت نیست،اونها مختصات وجود تویه اگه عوض بشه که دیگه تو نیستی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بعضی روزا اینجوری میشم...بعضی روزا احساس میکنم زیباترینم....کلا درگیرم با خودم😆

چون نامه جرم ما بهم پیچیدند ، بردند به دیوان عمل سنجیدند، بیش ازهمگان گناه ما بود ،ولی ، ما را به محبت علی(ع)بخشیدند.

فقط خودت میتونی حال خودتو خوب کنی.ب خودت اهمیت بده واسه خودت وقت بزار ب موهات پوستت ناخن هات برس.باشگاه برو کتابخونه برو با دوستات دورهمی برو.حال خودتو هر جور ک میتونی خوب کن

2731

میدونید بدبختی من چیه؟ من خیلی سرسخت و لجبازم هزار بار این تمرین رو کردم که احساس خوبی داشته باشم. بعد خودم به خودم میگم من که میدونم با این کارا خوشگل نمیشم واسه چی خودمو گول میزنم. 

اعتماد به نفس وقتی به سقف میچسبه یعنی خیلی بالاست الان مال تو بالاست یا پایبن؟

والا منم بدقیافه ام ولی تو آینه زیاد به خودم دقت نمیکنم. سخت نگیر هشت سال نهایت دوازده سال چهره برای زن موندگاره به چیزی اهمیت بده که تا آخر عمر باهات باشه.