2733
2739
عنوان

از آدما متنفرم😑

74 بازدید | 4 پست

از آدما متنفرم از خانوادم بدم میاد دوست دارم خونه مجردی داشته باشم خودم مستقل زندگی کنم ازشون دور باشم خسته شدم ازشون دوست دارم بکشمشون به همه چیز آدم گیر میدن خستم کردن دوست دارم برم یه جای دور که هیچکس نباشه😑

عزیزم این یعنی اول همه خودتو دوست نداری... خودتو دوست داشته باشی بقبه هم برات قابل تحمل میشن

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم این یعنی اول همه خودتو دوست نداری... خودتو دوست داشته باشی بقبه هم برات قابل تحمل میشن

من خودمو دوست دارم ولی دیگران رو دوست ندارم از آدما متنفرم😑خانوادم دیگه بدتر😑

2742