2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کرم رکوبیزول استفاده کردم خوب بود. 31 تومن. کرم انتی فیشر مقعدی باریج هم خوبه 29 تومنه. همه داروخانه ها هم دارن. حتی داروخانه های انلاین مثل داروکده

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
ممنونم ازتون مال منم کهنه شده دیگه خسته شدم    

سلام عزیزم شما مشکل شقاقتون حل شد؟ من حدود ۴ ساله که درگیر شقاقم یه مدت خوبه دوباره عود میکنه. ولی الان دو ماهه که یبوستم کاملا کنترله ولی درد شقاق خیییلی اذیتم میکنه. فکر کنم عفونت کرده

2740
سلام عزیزم شما مشکل شقاقتون حل شد؟ من حدود ۴ ساله که درگیر شقاقم یه مدت خوبه دوباره عود میکنه. ولی ا ...

سلام گلم

الحمدلله

به نظرم مهمترین کار اصلاح طبع بدنه

چون آدم هرکار کنه آخرش یبوست میگیره وقتی طبعش درست نباشه

عمل راهش نیست

طب سنتی مراجعه کنید

طبعتون اصلاح کنید

اگه مشکل هورمونی ندارید

۴۰ روز دمکرده رازیانه بخورید

هفته اول

روزی دوتا لیوان