2733
2734
عنوان

ماسک موی خوب با قیمت مناسب

95 بازدید | 9 پست

لطفا یه ماسک موی خوب پیشنهاد بدین بهم 

کراتینه باشه 

من موهام معمولیه یکمم موخوره داره یعنی خشک و چرب و رنگ کرده و اینا نیست 

قیمتش هم مهمه برام گرون نباشه 🙏

ماه پیشونی 🌚✨                                                           چقدر مشغولم از من یک منِ بهتر به بار آید 🍃📚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسپری مو هیریکس اوریفلیم 

میزنم 

ولی تازه قیمت کردم ۲۶۰ شده 

ولی خدایی موهای سیم ظرفشویی رو می‌کنه ابریشم، 

من که خودم یه ذره فر داشت موهام، کامل صاف میکنه، و خوشبو ، اصلا محشره

اسپری دوفاز مارال و ماسک مو بدون آبکشی مارال هم خوبه

یه روح نقاش،تو کالبد یه فضانورد که قراره دکتر بشه✨از بدو تولد پرسپولیسی بودیم و هستیم😍❤️میراکولر🐾🐞عاشق خون آشام ها🧛🏻‍♀️❤️من ایرانم رو دوست دارم، سرزمین جدم کوروش بزرگ، سرزمین اجدادم، هویت و شناسنامه ام🤍داشتم توی سیاهی و ناامیدی غرق میشدم تا اینکه اونا رو پیدا کردم، اونا باعث شدن دوباره نور رو ببینم✨پس قبل از اینکه جلوی من به اونا توهین کنی، اینو یادت باشه اونا هزاران کیلومتر از من دور بودن و حتی منو نمیشناسن، اما حالم رو خوب کردن و قلبی که دیگران شکستن رو ترمیم کردن🫂،ولی تو هیچ کاری برای خوب شدن من انجام ندادی، پس لطفاً اظهار نظر نکن، اونا هفت تا فرشتن، من به این ایمان آوردم✨💜BTS and Army forever
2731
اسپری مو هیریکس اوریفلیم  میزنم  ولی تازه قیمت کردم ۲۶۰ شده  ولی خدایی موهای سیم ظ ...

گرونه 🥺 

مارال قیمتش چجوریه؟

ماه پیشونی 🌚✨                                                           چقدر مشغولم از من یک منِ بهتر به بار آید 🍃📚
گرونه 🥺  مارال قیمتش چجوریه؟

اخرین بار که خریده بودم، 70 بود البته حدود دو سال پیش 😂 

ببین درسته گرونه، ولی به عنوان کسی که از همه ماسک مو ها یه بار تست کرده، اول هیریکس رو پیشنهاد میدم، چون کار چند تا ماسک مو رو همزمان انجام میده

یه روح نقاش،تو کالبد یه فضانورد که قراره دکتر بشه✨از بدو تولد پرسپولیسی بودیم و هستیم😍❤️میراکولر🐾🐞عاشق خون آشام ها🧛🏻‍♀️❤️من ایرانم رو دوست دارم، سرزمین جدم کوروش بزرگ، سرزمین اجدادم، هویت و شناسنامه ام🤍داشتم توی سیاهی و ناامیدی غرق میشدم تا اینکه اونا رو پیدا کردم، اونا باعث شدن دوباره نور رو ببینم✨پس قبل از اینکه جلوی من به اونا توهین کنی، اینو یادت باشه اونا هزاران کیلومتر از من دور بودن و حتی منو نمیشناسن، اما حالم رو خوب کردن و قلبی که دیگران شکستن رو ترمیم کردن🫂،ولی تو هیچ کاری برای خوب شدن من انجام ندادی، پس لطفاً اظهار نظر نکن، اونا هفت تا فرشتن، من به این ایمان آوردم✨💜BTS and Army forever
اخرین بار که خریده بودم، 70 بود البته حدود دو سال پیش 😂  ببین درسته گرونه، ولی به عنوان کسی ک ...

. اسپری مارال منظورتون این بود یا رنگای دیگش ؟ سبز و بنفشم داره 

. اسپری مارال منظورتون این بود یا رنگای دیگش ؟ سبز و بنفشم داره 

هر سه نوعش یکی هستن، فقط رایحه و رنگشون فرق داره، کارایی شون همونه 

من همرو استفاده کردم، فقط سبز رنگش یکم حالت چسبندگی داره، بقیه خوب بودن