2733
2734

عذر مبخوام شپش نداره؟

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا داشت ولی پاکسازی کردم

مطمعنی پاکه؟

چون گاهی به همین راحتی نمیره 

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
یعنی برای شپش .شپش گرفته بود ولی پاکسازی کردم

باید دقیق چک کنی آره ممکنه شپش پوستشو زخم کرده باشه یعنی در اثر خاروندن یا شپش خیلی زیاد .

ممکنه آلرژی به شامپو یا فصل باشه

ممکن هم هست که دور از جونش پسوریازیس یا مشکل پوستی باشه که باید ببری دکتر پوست و با پماد درمان میشه

پسر من کف سرش اینجوری میشه بهش میگن زرد زخم دراثر خاروندنه ببر دکتر شاید همین باشه آنتی بیوتیکو پماد میره زود خوب میشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب