2737
2739
عنوان

تجربه من از قرص لاغری ...

396 بازدید | 4 پست

خانوما من پارسال شهریور ماه شروع کردم قرص لاغری گلوریا مصرف کردم از حق نگذریم ۱۲ کیلو کم کردم.۳ ماه مصرف کردم نتیجه خوبم گرفتم،اما حسابی بعد از انداختنش پیاده روی میکردم و روزانه ۳ لیتر آب میخوردم.رو بروشورش نوشته بیشتر از ۳ ماه مصرف نشه اگرم میخاید ۱ ماه ب بدن استراحت بدید بعد شروع کنید،الان چند ماه اخرین دوره مصرفم گذشته با وجود یک عالمه پرخوری و رعایت نکردن ۳ کیلو از وزنم برگشته،حالا چندروزه باز شروع کردم ب خوردن اما روم تاثیری  نداره انگار مثل اول😔 قرص رو هم از همون مغازه قبلی خریدم.شما چیزی قوی تر از گلوریا سراغ دارید؟به جز پاپایا

رژیم بگیر .من تو سه ماه سیزده کیلو کم کردم اصلا هم اذیت نشدم 

الان ۳اردیبهشت ۱۴۰۱هست.انشالله به حق این روزای عزیزسال بعد همین موقع مهریمو گرفتم و یه خونه ی گوگولی خریدم. انشالله سال بعد اینموقع مغازمو کشیدم یه جای جدید تو شهرمون با سه برابر جنس....انشالله هیچکس دستش جلوی کسی دراز نشه همگی بگین الهی امین.....اگر مقدوره برام یه صلوات بفرستید که هیچوقت جلوی پسرم شرمنده نباشم همیشه رو پا باشم چون جز من هیچکسی رونداره از سی روزگی هم پدربودم براش هم مادر... لطفا.بوس به کله تون....خدایا تورو به عظمتت قسم میدم نگاهتو از مانگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم باید یه قرص قوی تر امتحان کنی نبایدم مدام از یه قرص استفاده کنی چون بدنت دیگه به اون قرص واکنش نشون نمیده

من از خانم شاهی خریدم والا نه تبلیغ میکنم نه چیز دیگه ای خیلی هم خوب مشاوره میدن و باحوصله هستن،اینجا پیجشو نمیزارم چون نمیخوام فکرکنن تبلیغ کردم😐