2733
2734
صبح درست کردم عزیزم اما پولکی نداشتم نبات انداختم هیچی به هیچی😢

عزیزم نبات گرمه خودش یبوست میاره حتمابایدپولکی استفاده کنی من اینکارومیکردم سر ده دیقه ب کارمیفتاد.ولی نبات خودش کمک میکنه ب یبوست ب خاطرطبع گرمش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم شب از سرکار بیاد بهش میگم بریم یکم راه بریم چیزی برای اینکه دفعت راحت تر بشه شکمت کار کنه باخ ...

اگ شکمت کارنکنه خودشون ی شیاف مخصوص بهت میدن تا ب کاربیفته من شیافم دادن ی ساعتم نشد شکمم کارکردتوبیمارستان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خوب تکونش بده گلوله نشه. البته چرخشی یادورانی تکون بده متوجه شدی گلم محمکم تکون نده ی روش معمو ...

همینکارومیکنم شیرخشک معمولی میدادم اوکی بود این ای آر نمیدونم چرااینجورمیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اقاقیا جان بهترشد عزیزم جوجه طلایی خوبه.ای جانممممممممم شاه پسرت دنبال راحتیه دیگ سرشیشه راحتتره میک ...

آره ماشالله بهش.. آروغ هم بزور میزنه 🤣 شبیه خودم راحت طلبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
همینکارومیکنم شیرخشک معمولی میدادم اوکی بود این ای آر نمیدونم چرااینجورمیشه

حتما خیلی غلظت داره. این مدلشه فک کنم خواهرمنم انقذشیرعوض کردبخاطرحساسیت بچش البته تحت نظرپزشک. اونم یکیش اینطوری بودالان یادم اومدغلیظ بودخوب بازنمیشد. آروم باقاشق هم بزن ببین چجوری میشه حباب جمع نشه نینی دلدردمیشه. 

انشاءالله بخوشی زایمان میکنی انقد ب چیزای بدو استرسی فک نکن هم فارغ خوشی داری هم یبوستت رفع میشه هم ...

عزیزم واقعا ادم هی رو یه چیزی زوم کنه بدتر نمیشه

جرئت ندارم الکی بگم میگن خطرناکه روده میترکه دور از جون حالا زورمو میزنم قد یه پشکلی تحویل میدم😂🫣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم خوبین دوتاتونم یخ خوب نیس عزیز سردیش بشدت بالاست میفته تواست ناتو جریان خونتودچارمشکل میک ...

فربونت برم عزیزم. چشم

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
بچه ها شما تو شیردهی مشکلی ندارین ک؟  پسر من تو خواب اصلا سینه نمیگیره. شیشه براش راحت تره ...

شیشه نده . سینت را دیگه نمی گیره. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
همش میترسیدم دردم بگیره زایمان زودرس بشه پساری بیفته اما حق باتوعه دیگه این یه هفته هم انشالله بسلام ...

یگانه جون بلند شو تو خونه قدم بزن. دیگه شما از زایمان زودرس گذشتی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من امروز روز هفتم هستم و سونو دارم  تا روز چندم امپولارو زدین؟

من تا ۳ ماهگی امپول پرژسترون داشتم هرشب،و یک شب درمیون ب ۶,بجز اون امپول انوکساپارین تا پایان حاملگی هرروز به شکمم

یعنی جای سالم تو تنم نمونده بود اخراش جا نبود برا امپول روی امپول قبلی میزدیم که جاش گولع شده بود وای یادم میوفته اشکم در میاد

نترس دگ تموم شد بچه کامل کامله. دگ باز هم بشه شد، فوقش اورژانسی زایمان میکنی.  تو خونه سخته ...

اقاقیا جان ، میشه یکم در مورد روش بی حسی توضیح بدی، چه مدت پاهات حس نداشتن؟ چه ملاحظاتی انجام دادی

1
5
10
15
20
25
30
35
40