2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فائزه جون بهتری عزیزم نینی خوبه توچندهفتت مونده بسلامتی؟ 

قربونت برم . بد نیستم . واقعیتش درد که زیاد دارم واریس های کشاله رانم☹️ . و ....

ولی همش میگم خدایا شکرت تا این جا فقط لطف تو بوده بقیه راه هم مراقبم باش.

۶ هفته دیگه دارم. 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
انشاالله عزیزم به چیزای منفی اصلا فکر نکن ساکتو ببند و منتظر به دنیا اومدن جوجه باش وقتی بیاد خود ...

آتنا جون . چی شد بچه ی خانمه ؟ تو ۲۸ هفته ، زنده موند؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
سلام همگی بالخره پرونده منم اینجا بسته شد. امروز سی و هشت هفته و یک روز بود ک سزارین شدم. اصلا ب ...

سلام اقاقیا جان. به سلامتی عزیزم. قدمش برات پر از خیر و برکت باشه. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آخه اینطوری نبودم.خدا به خیر بگذرونه

صدقه زیاد بده. اسفند دود کن. دعا بخون.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم خوبی ممنونم از احوالپرسیت متاسفانه دیابتی ان و قلبشون اب اورده باید جراحی شن خیلی نگرانم ...

مامان منم وسواس دارن . اصلا انگار نه انگار مامان دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم . بد نیستم . واقعیتش درد که زیاد دارم واریس های کشاله رانم☹️ . و .... ولی همش میگم خدایا ...

فائزه جان میشه‌یکم‌درمورد واریس بگی منم احساس میکنم دارم میگیرم علتش و درمانش‌چیه

ناراحت نباش عزیزم مادر منم دیسک کمر داره  نمیتونه کمک ام کنه و من دست تنهام  ولی میگذره ...

قربونت برم عزیزم ممنونم انشالله خدا به مادر شما هم سلامتی بده

تنهایی واقعا سخته اما همین که باشن هم خدا رو شکر🙏

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه گاهی ازدماغش هم میاد ناراحتم میکنه میگم گناه داره

میفهممت عزیزم حق داری انشالله یه کم دیگه وزن بگیره خوب خوب میشه آروم باش😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان منم وسواس دارن . اصلا انگار نه انگار مامان دارم

عزیزم خدا سلامتی بده بهشون 😔

یعنی به خواهرام میگم خوش به حالتون سرپایی مامان و حسابی بهره اشو بردین برای بارداری و بچه داریاتون الانم که موقع مریضیای مامانه نیستید من فقط یه خیال راحت برای سلامتی مامانم برام کافیه دیگه هیچی نمیخوام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خدا سلامتی بده بهشون 😔 یعنی به خواهرام میگم خوش به حالتون سرپایی مامان و حسابی بهره اشو بردی ...

عزیزم چقدر این حرفتو درک میکنم، بچه های آخر تو خانواده خیلی مظلومن

همیشه به هر چی خواستم با تلاش رسیدم، به اینم میرسم
عزیزم چقدر این حرفتو درک میکنم، بچه های آخر تو خانواده خیلی مظلومن

ممنونم از درکت عزیزم 😘 بخدا من همه عمرم نگرانیه بقیه خانواده رو داشتم که واقعا سخته😔

شما هم به آخرید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم از درکت عزیزم 😘 بخدا من همه عمرم نگرانیه بقیه خانواده رو داشتم که واقعا سخته😔 شما هم ...

یه خواهر کوچکتر دارم، تمام خوشی ها و سلامت و خدمت رسانی پدر و مادر برای بزرگتر ها بود، اما من و خواهرم فقط مریضی ها و دلنگرانی ها برامون مونده، باز خواهرم بنده خدا بیشتر سختشه، چون مجرده و تو خونس

همیشه به هر چی خواستم با تلاش رسیدم، به اینم میرسم
2706