2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان عزیز من انتقال دو مرحله ای داشتم سه شنبه و پنج شنبه که میشه۲۱ و ۲۳ فروردین.بنظرتون فردا ...

عزیزم به سلامتی . زود نیست؟؟ برای تیتر دادن؟ 

و آفرین به روحیه ی قوی و امید قشنگی که به خدا دارید . 

حتما خدا دلتون را شاد می کنه بالاخره. این تلاش ها بی جواب نمی مونه. خدا داره صبر شما را می سنجه. 

از ته دلم دعا می کنم عزیزم دلت شاد بشه به حق فاطمه ی زهرا

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
2731
انتقال هفتممه😂نمیدونم چرا نا امید نمیشم

آفرین. بهترین کار را می کنی . 

من چندین نفر را تو همین گروه دیدم که انتقال هفتم، هشتم و بالاترشون مثبت شدن. با قدرت ادامه بده

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
سلام دوستان عزیز من انتقال دو مرحله ای داشتم سه شنبه و پنج شنبه که میشه۲۱ و ۲۳ فروردین.بنظرتون فردا ...

سلام 

زوده یکم یه چند روز دیگه صبر کن

انشالله ک مثبتی عزیزم دلم روشنه😘🥰

و خدا کافیست❣️
عزیزم به سلامتی . زود نیست؟؟ برای تیتر دادن؟  و آفرین به روحیه ی قوی و امید قشنگی که به خدا دا ...

ممنون از دعای قشنگت.این دفعه خراش دادم،آی وی آی جی هم تزریق کردم.من تلاش خودمو کردم،سپردم به خدا 

آفرین. بهترین کار را می کنی .  من چندین نفر را تو همین گروه دیدم که انتقال هفتم، هشتم و بالاتر ...

علائمم تقریبا مثل دفعه قبله ،فقط این سری ترشح دارم که احتمالا بخاطر شیاف پروژسترونه

روز سوم از انتقال اولم یه رگ یا لخته کوچک قهوه ای دیدم.تقریبا روز نهم انتقالم تب کردم با کمر درد و‌پا درد،ولی زیاد طول نکشید که خوب شد.شنیدم اگه بدنت داغ بشه جنین رو پس میزنه.بخاطر همین میگن دوش آب گرم نگیرید

نظرتون رو‌بگید.امیدوار باشم یا نه

سلام بچه هامن شنبه اورژانسی بخاطرمسمومیت بارداری زایمان انجام دادم بیحسی ازکمر و متاسفانه خیلی درد دارم هیچی از پس این دردبرنمیادچکارکنم فرزاهم بایدبرم حمام میترسم دست ب پانسمانم بزنم در حد مرگ وحشت دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 روز سوم از انتقال اولم یه رگ یا لخته کوچک قهوه ای دیدم.تقریبا روز نهم انتقالم تب کردم با کمر د ...

من سه ماه اول اینقد بدنم داغ بود که کمرم پر از دونه گرمایی شد و هنوزم خوب نشده اصلا گرمی بدن نشونه پس زدن نیست عزیزم نگران نباش انشالله که نتیجه گرفتی

سلام بچه هامن شنبه اورژانسی بخاطرمسمومیت بارداری زایمان انجام دادم بیحسی ازکمر و متاسفانه خیلی درد د ...

عزیزم مو به تنم سیخ شد شیافم دیکلوفناک میزنی چاره نمیکنه؟

مبارک باشه عزیزم جوجت خوبه خداحفظش کنه برات

2706