2737
2739
اایشالا سفت میچسبه به دلت

عزیزمی خداکنه من هر روز میام براتون حرف میزنم ببخشید اگه خسته شدید اخه دوست دارم به همه انرژی مثبت بدم چون خودم خیلی خیلی تواین مدت عذاب کشیدم 

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
آخ گفتی حاضر بودم هر کاری میکردم ولی انوکساپارین نمیزدم اگه شکم رو ببینی تعجب میکنی همه جاش سیاه شده ...

انکوسا روش تزریق داره.

فقط سمت راست و چپ ناف. ۳ تا ۱۳ سانت فاصله با ناف. جای کبود و زخم نباید تزریق بشه.

هوای داخل سرنگ نباید تخلیه بشه. بذارید بره ته سرنگ.

با دو انگشت یه برآمدگی ایجاد کنید. امپول رو مستقیم فرو کنید. سریع فرو کنید.

بعد دارو رو آهسته به مدت ۳۰ ثانیه تزریق کنید.

هوای داخل رو هم تزریق کنید. نگران نباشید چیزی نمیشه.

پیستون رو نگه دارید که دارو برنگرده. 

۱۰ ثانیه نگه دارید.

بعد سرنگ رو با همون زاویه خارج کنید.

روی محل تزریق کش لباس یا فشار نباشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مارتا جون من خیلی خیلی خونم رقیق شده وقتی آمپول میزنم کلی ازم خون میاد یا دیروز که آزمایش CRPدادم خو ...

منم بعد از امپول خون میومد. به خاطر آسپرین و انوکسا است.

دکتر به یه خانوما دیگه گفت خون میاد آسپرین رو قطع کن. از دکترتون بپرسید.

2728
فکر کنم برای غیر از ivf ها باشه. با این همه دارو، حتما نظم پریود به هم میخوره😂

واقعا درسته 😂😂😂

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
2738

مرسی مارتا جون از راهنمایی هایی که کردی 🙏🙏🙏🙏

چه فرقی دارن با هم؟

خیلی فرق دارن باهم  توای یو ای اسپرم واردمیشه تو رحم ولی تو ای وی اف جنین وارد رحم میشه ودارو ها هم باهم فرق دارن ای وی اف درصد مثبت شدنش بالاتره 

وواینکه من ۱۶ ام موقعه پری م هست  و منظمم هستم و مطمئنن دیگع از فردا علائم پری بهم اضافه میشع ...

واسه من بیست و دومه

میگن بگیره زیاد علائم نداری موقع پریود ان شاالله که گرفته😍

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
سلام بچه ها من تازه اینجا رو پیدا کردم روز دهم انتقال هستم😍 ۱۳ام پنج شنبه باید ازمایش بدم، اولین با ...

سلام عزیزم خوش آمدی انشاااا....مثبت میشی میای برامون حرفای قشنگ میزنی وبه همه روحیه میدی

بچه ها جا امپول پروژسترونا دردمیکنه وسفت شده یه راهکار بدین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5729139/%d8%a7%d9%93%d9%85%d9%be%d9%88%d9%84-%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%b7%d8%b1%d9%8a%d9%82%d9%87-%d8%aa%d8%b2%d8%b1%d9%8a%d9%82

این تاپیک و بخون اگه اذیتی دوتا سرنگش کن بزن آروم بزن واینکه یکم وسط تر وبالاتر بزن

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
2706