2737
2734
ممنون عزیزم❤ انشالله بزودی خبر بارداربودنتون رو برامون میذارین

مرسی عزیز دلم🥰🥰🥰

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش الان هم خونریزیم خیلی خیلی کم هست اصلا مثل دفعه های قبل نیست یعنی ممکنه بخاطر هیستروسکوپی باشه ...

داروی خاصی این ماه داشتید؟

من ماه آخر یه آمپول داشتم که حجم خونریزی و روزهاش رو کم کرد. دکترم گفت به خاطر داروهاست. 

اگه لکه بینی هست صبر کنید تا خونریزی شروع بشه.

خانمای انتقالی روزاتون رو چطور میگذرونین ؟ من ۲۹ ام انتقال داشتم امروز ۸ ام انتقالم فکر کنم گاهی خیلی امیدوارم گاهی بیخیالم گاهی فکرای منفی دارم خودمو با فیلم و بیرون رفتن و کارای خونه سرگرم میکنم قبلا روزا خیلی سریع میگذشت برام الان نه

2731
انشالله بیای اینجا وخبر خوب مامان شدنت رو بهمون بدی😍😍

قربونت عزیزم همچنین شما وهمه خانمای منتظر انشالله دامن همه سبز بشه

ازیه جایی به بعددیگه زندگیتوازدورنگاه میکنی میگی ولش کن بالاخره یه چیزی میشه...
داروی خاصی این ماه داشتید؟ من ماه آخر یه آمپول داشتم که حجم خونریزی و روزهاش رو کم کرد. دکترم گفت ب ...

ممنون عزیزم امروز صبح دیگه پریودم زیاد شد ولی باید دیروز رو روز اول بگیرم.

و خدایی که در این نزدیکیست.....
خانمای انتقالی روزاتون رو چطور میگذرونین ؟ من ۲۹ ام انتقال داشتم امروز ۸ ام انتقالم فکر کنم گاهی خیل ...

انشاااا....مثبت میشی فکرای منفی نکن

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟

فکرای منفی نباید بکنیم ولی باید واقعیت هارو  ببینیم  وقتی یه خانم سالم سالم که طبیعی باردار میشه میاد ای وی اف میکنه برای تعیین جنسیت بار چندم مثبت میشه یعنی ای وی اف صد در صد نیست . باید خداروشکر کرد این علم  هست وما باتلاشمون میتونیم مادربشیم شاید این راه طولانی باشه ولی من مطمئنم هرتلاشی نتیجه خوب میده 

2738

یکی از دوستام ۴۵ ساله هست وخیلی خیلی درمان کرد و پیش خیلی دکترای خوب رفت وهمش منفی میشد یک ماه پیش فهمیدم باردارشده پس تلاش حتما نتیجه میده باید زمانش برسه وفقط خدامیدونه که اون روز که ماهم مادرمیشیم چه روزیه 

من اولین انتقالم فقط یک جنین داشتم اونم وقتی از فریز درآمد گفتن اصلا کیفیت نداره ولی بازم انتقال دادم وخیلی خیلی امید داشتم مثبت بشه چون خیلی ها بایک جنین گرید خیلی ضعیف مادر شدن .ولی مثبت نشد اما بازم ادامه دادم درسته هنوز مادر نشدم ولی راهی نیست جز تحمل و درمان

ماباید از تجربه هامون بنویسیم وبه هم روحیه بدیم چون درست همدیگر رونمیشناسیم ولی همه یک درد مشترک داریم وهمدیگر رو درک میکنیم همه از درمان وهزینه ها وحرف دیگران خسته شدیم انشاااا...این دفعه همه مثبت میشم 

🥰 سه خط گفتن

خداروشکر انشاااا....مثبت میشه

خوب من توی مطب میرفتم از روز سوم تا روز قبل تخمک کشی همه کارام را تو مطب انجام دادم فقط تخمک کشی و ا ...

سلام

منم این هفته پانکچر دارم. بین بیمارستان میلاد و بهشتی موندم. شما راضی بودید از بهشتی؟ الان باردار هسین؟

گفتن ۱۸ روز بعد از انتقال برو ین میشه ۲۲ بهمن  ولی خب ۲۱ ۲۲ دوم تعطیل  ۲ دوتا جنین انتقا ...

پس همون نوزدهم بیستم برو

واسه من آزمایش نوشتن تاریخش و زدن نوزدهم

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
2706