2733
2734
عنوان

کپسول گین آپ و معده درد

1461 بازدید | 12 پست

دوستام من خیلی لاغرم از عطاری گرفتم این کپسول دیشب یکی خوردم بعد افطار خیلی اسید معدم زد بالا تاالاتچن باز دومی خوردم معده وشکمم تیر می‌کشه نمی‌دونم بخورم یا ن دیگه نخورم کسی اینجا مصرف نکرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 

سیپرو...پودر رویال...کپسول فرشته...قرص جنسینگ...قرص اپل همه اینا رو استفاده کردم

به خاطر فشار زیاد ب روده معده وشکم درد میگیرن تیر میکشن

فقط از یه عطاری معجون دسساز گیاهی میگرفتم ک خود دکترشون با دست خودش در ست میکنه و خیلی خیلی راضیم و هر کیم استفاده کرده راضیه در آخر ک به وزن دلخواهت رسیدی بهت تثبیت وزن میدن

ک متاسفانه چند روز پیش زنگ زدم گفتن دارو آماده نیس چن وقت دیگه آماده میشه

ک مجبور شدم اپل بگیرم..این۶۰قرصو ک‌تموم کردم حتما معجون میگیرم

مـاه مــن(مادرم)مـــࢪد💔مـاهت بمــيࢪد آســمان؍💔😔''۽در خواست دوستی ممنوع🚫عر͜ب هہس͜ـ̠ستم؍🌸 َِ💗 َِ☆!)''۽
2731