2737
2734
عنوان

دورهمی مامانا ..تربیت کودک

106 بازدید | 8 پست

سلام دوستان خوب هستین 

من پسرم سه سال و دو ماهه دارم خیلی دلم میخاد از تجربه دوستان در مورد تربیتش استفاده کنم ..دلم میخاد یه گروه مادرانه داشته باشیم 

اکه هم شما سراغ دارین بهم معرفی کنین لطفا

اگه نه که بیاین اینحا دور هم باشین یا .....

از بازی‌ها کتاباشون چه کنم بچه ای موفق خوش اخلاق و با ادب داشته باشیم ‌...

لطفا مامانای که بچه هاشون بزرگتره ما رو راهنمایی کنن 

.......خدایا شکرت ....

من پسرم که سعی کردم نربیتش خوب باشه ولی برعکس شدا گیر ندادم ولی.‌.

خب دوران گرونا بود ماجایی نمی‌رفتم  عیدی کسی می اومد خونه مادرشوهر که بچه داشت اصلا غریبی نمی‌کرد و هی ذوق بپر بپر که بیاد با من بازی اصلا یه حرکاتی که من هیچوقت ازش ترسیده بودم در حالی که دلم میخواست توی خونه اینجور بود تخلیه هیجان و انرزی میشد همیشه می نالیدن جرا این بچه بدو بدو نمیکنه ...

یا اونروز رفتیم خونه دوستم همش دلش بپر بپر و بازی با بچه ها میخواست در خالی که اونا غریبگی میکردن 

.......خدایا شکرت ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استارتر سلام...مشکل تکرر وبی اختیاری ادرار پسرتون برطرف شد؟دکتر بردین؟چی گفت علتش تنگی مجرا بود یا چ ...

سلام دکتر که نبردم خوب شد هر وقت سرما بهش بخوره یه قطره میریزه اونبارن دیگه تکرار تشد خدا روشکر...سردی هم زیاد خورده بود اونشب.....

تنگی مجرا بچگی داشت ختنه شد گفتن برطرف شده  

.......خدایا شکرت ....

سلام خوبین من شما روازموقع دورهمی مامانای ۹۷ یادمه که تایپیک مامان ۳تفنگدار بود 

منم موافقم به گروه بزنی توروبیکا یاایتا

من زنم عطرگل محمدی پچیده توی تنم *بدنم یاس سپیده رنگ ازادی ندیده 
سلام خوبین من شما روازموقع دورهمی مامانای ۹۷ یادمه که تایپیک مامان ۳تفنگدار بود  منم موافقم به ...

سلام خوبی فقط منو شما هستیم من شمارمو خصوصی بهتون میفزستم  حالا ایتا یا روبیکا پیام بدین 

.......خدایا شکرت ....
2738