2737
2734

بچا من قبل از عیدلباس محلیمو دادم به کسی بعد خانمه میخاس بره شهر خودشون شهر خودشون تا ما کلی دوره گفت میبرم بعد از ۱۳بدر با خودم میارمشون منم گفتم باشه چند روز گذشت از ۱۳ بدر دیدم چیزی نگقت اتفاقا دیدمش هم ولی چیزی نگفت دوروز بعدش پیام دادم گقت بیام ببزم لباسه رو گفت که من یادم رفته بیارمشون‌و اینا داداشم دوستش میخاد بیاد هفته اینده با خودش میارتشون منم گفتم باشه 

اون هفته تموم شد و چیزی نگفت منم باهاش رودروایسی دارم روم نمیشه بگم بهش چی شد پس نیاوردی ایقدم لباسه رو دوس دارم میترسم بهم پسش نده یا بلایی سرش اومده باشه چیکار کنم بنظرتون

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیام بده بگو قراره جایی برم فوری لازمش دارم اگه کسی نمیاد با پست ارسالش کن 

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
2731
بگو یکی از دوستام امانت میخواد ازم لطفا بده بدم به اون

اخه یه بار گفتم زشت نیست؟ میگم شاید بیچاره بخاد پسش بده من هی بگم زشت باشه

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
بگو عزیزم میخوام برم عکاسی یا مهمونی لباس رو لازم دارم

اخه لباس محلی رو عروسی میپوشن الانن ماه رنضونه عروسی چیزی نیس

2738
ینی چی بگو لباسمو بده بعضیا چه سواستفاده گرن

پشیمون شدم دادم ای لباسه خیلی خوشگله هرکی میبینه میگه بده بپوشم حالا هم نمیدونم چی بگم که پسش بیاره