2733
2734

پاریس 

آرسو 

حنا دختری در مزرعه 

شکلات تلخ 

فرفری مامان فرفری 

سوگل السلطنه 

ستاره 

زبرینا 

لیلا 

شادی 

افلاطون 

دارک ویزارد 

باربی مامان روشا 

و.... 

آقا کجایید من میخوامتونننننننن 😭😭😭😭😭😭😭

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 

ماها هم بد نیستیم ما رو دوست خودت بدون

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شماکه ماهی

خودت ماهتری❤😚

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ماها هم بد نیستیم ما رو دوست خودت بدون

ما رو دور ننداز😭

ما اینقدر ها هم به درد نخور نیستیم😭😭😭

😂

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت
2738

توروخدا مارو دور ننداز

ابـــادان تسلیت💔🖤           ما به خیلیا رقص یاد دادیم ولی واسه  یکی دیگه قر دادن:)     صدای دلشوره آور سوت قطارصدای نفس های تند یک جامانده...و آسمانی که دست تکان می داد برای دلبرکی زیبا چشم ، که با قطار می رفتو چه غم انگیز می گریست آن ابر کوچک برای عاشقی که تنها یک دقیقه دیر رسیده بود...قدرشو ندونی قدرشو هستن بدونن!گرفتی چی میگم؟...آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...
ما رو دور ننداز😭 ما اینقدر ها هم به درد نخور نیستیم😭😭😭 😂

😄😄😄

جونم عزیزم  تاج سریییی😍❤️

زنده باشی مهربونم❤❤❤😚😚😚😚

2706