2737
2734
عنوان

دبستان کجا ثبت نام کنم؟

49 بازدید | 4 پست

سلام دوستان پسرم امسال میره پایه اول دبستان میخواستم بدونم در انتخاب مدرسه به چه نکاتی باید توجه کنم؟ غیر انتفاعی بهتره یا دولتی؟ ممنون میشم تجربیاتتون در رابطه با انتخاب مدرسه رو به منم بگید؟

اگر در منطقه ستارخان مدرسه خوب میشناسید ممنون میشم معرفی کنید.

شما ک پسرتون پیش دبستانی رو گذرونده...ثبت نامش کی بود؟یادتون نیس؟

منم جواب بدم ؟ 🙂

معمولا از اوایل اردیبهشت ثبت نام اولیه شروع میشه باید پیش پرداخت بدید تا جاشو رزرو کنید

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم امسال میره اول البته یه کلاس چهارمی هم دارم  . به نظر من برای کلاس اول مهم تر از دولتی و غیر انتفاعی بودنش معلمه . دنبال معلم خوب و کار کشته باشید . و این که مدرسه به خونه نزدیک باشه چون رفت و امدتون زیاده مدام جلسه هست یا کلاسای توضیح و رفع اشکال برای مامانا . از نظر سطح فرهنگی اون منطقه هم مهمه چون بالاخره با بچه ها در ارتباطه . الان فرصت خوبیه مدارسی که نزدیکن بهتون میتونید حدود ساعت یازده اینا برید سر بزنید مامانا رو ببینید و درباره معلم و روش کارش و اوضاع مدرسه پرس و جو کنید

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731