2733
2739
عنوان

بچه مو زدم بد جور

1314 بازدید | 56 پست

خدا لعنتم کنه الهی بمیرم الهی دستام قطع بشه کاش بزرگ بود اینقد میزدتم تا میمردم کاش جونم تا صبح در بیاد بچه سه سالمو همچین از عصبانیت پرتش کردم دماغش خون اومد بادم کرد لبشم پاره شده بعدش زودی به غلط کردن افتادم سعی کردم هر طور میتونم از دلش درارم دارم میمیرم خدایا شما بگید چکار کنم دوست ندارم زنده باشم عذاب وجدان دارم میمیرم حتی حس میکنم گناهه بخندم وقتی اونو ناراحت کردم

🧿🧿هر چه برایم میخواهی نصیب خودت بشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا چه حد عصباني شدي كه تونستي يه بچه معصوم و بي پناهو پرت كني خودتو كنترل كن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738

دلم شکست توروخدا نیا تعریف کن الهی خدا حفظش کنه ازت خواهش میکنم دیکه همچین کاری نکن تو هرچی هم‌محبت کنی اون یادش نمیره فردا ببرش شهربازی واسش جایزه بخر ازش عذر خواهی کن 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

چرا زدی؟

به نظرم برو دکتر خیلی اعصابت خرابه

منم ۶ سالشه ولی تا حالا نزدم والا 

اخه بچه زدن نداره مث قرآن پاکه😔

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
خیلی معذرت اما غلط کردی این چککاریه تقی ب توقی میخوره تا حد مرگ اون بچه ی بدبخت رو می زنید

غلط که هیچی خودم میگم گ و ه خوردم حاضرم هر کاری بکنم یه لحظه ...

🧿🧿هر چه برایم میخواهی نصیب خودت بشود

حالت تهوع گرفتم از این همه قساوت 

یاد خودم افتادم خودمم یه بار توی ماه رمضون اینجوری بچه ی ۴ ساله مو زدم بعد از اون دیگه روزه نگرفتم 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑