2733
2739
عنوان

خاک بر سرم شددددد بواسیر شقاقه....گرفتم چیکار کنمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 4710 بازدید | 41 پست
ببین ما خانوادگی همه بواسیر دارن داداش منم همینجوری بود گفتن عنبر نسارا یعنی مدفوع الاغ دود کنن و روش بشینن خوبه اون دوبار عمل کرده اما همنارو دود کرد و خوب شد
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
برای خوب شدن زخمش هم میتونین پماد تتراسیکلین جلدی از داروخونه بگیرین خودتون با دست به داخل بمالین خیلی خوبه! رکتول نرم تر میکنه ولی زخم رو خوب نمیکنه! من هم شقاق دارم هم هموروئید!! اون بیرون امدگی باید حتما عمل بشه؟ ممکنه خودش بره داخل؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو سبزیجات شاهی اصلا نخور. سبزیهای معطر نخور. بادمجان و شیر پرچرب و فلفل دلمه را قطع کن. هر روز سوپ جو بپز توش هویج بریز. اگه باردارنبودی میگفتم روغن گل سرخ بخوری ولی الان نه. قطره گل بنفشه هم هر شب تو نافت بریز البت. بعد زایمانت. من این مشکلو دارم. خیلی درمورد عملش تحقیق کردم. عمل ریسکی هست یعنی ضمانتی نداره بعد عمل دوباره عودنکنه. بیشتر رژیم های غذایی و ورزش برای کنترلش مفیدتره

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

اصلا هیچ پمادی به داخل با دست یا وسیله دیگه نزد بدترش میکنه. پماد تنها روش و دورش بزن. رکتول از همه بهتره ول. خوبش نمیکنه. روزی سه بار تو تشت آب ولرم بیست دقیقه بشین. خیلی خیلی آرومت میکنه و تاثیرش بیشتر از پمادهاست. دکتر هم برو تا حادتر نشده البته اونا هم فعلا بهت همین چیزا را میگن. حوله گرم کن و رو مقعدت بذار. هر چی گرم باشه جریان خون توش بیشتر میشه و زودتر خوب میشه

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

2728
اگه خیلی سوزش داری روغن گل سرخ بخر با زرده تخم مرغ مخلوط کن بذار ر. مقعدت و رو. پارچه بذاره و بخواب. اینا دستوراتی بود که من از دکتر فلاح جراح عمومی گرفتم و واقعا جواب داد.

یه مدت هم اصلا سرخ کردنی، ترشی جات و سرکه. هل و گلاب و پسته و گردو نخور تا دردهات فروکش کنه. حتما هم از توالت فرنگئ استفاده کن

یه مدت هم اصلا سرخ کردنی، ترشی جات و سرکه. هل و گلاب و پسته و گردو نخور تا دردهات فروکش کنه. حتما هم از توالت فرنگئ استفاده کن

2738
ببین برای شقاق چون عضله مقعد زخم میشه سفت میشه و جمع میشه به خاطر همین درست خونرسانی نمیشه که زخم ترمیم. شه برای همین میگن تو تشت آب بشینین من یه بار اینجوری شدم خوب شدم ولی الان رعایت نکردم دوباره اینجوری شدم