2733
2734
عنوان

التماس دعا

57 بازدید | 7 پست

لطف بزرگی در حقم میکنید.

ممنون میشم اگر دعا کنید خدا به قلبم آرامش بده.

انشالله همه گره های زندگی تون باز بشه، قلبتون آروم باشه، تنتون سلامت

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
سلام گلم کلاس های هنری چه پیشنهاد میدید؟

سلام، در چه حوزه ای منظورتونه؟ 

برام جالب شد که چرا از من پرسیدین؟:)

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم.چون تو تاپکات اشاره کردید هنرمندید

هنزمند نیستم البته، در حال یادگیری هستم. 

شما خودتون بیشتر به چه رشته هایی علاقه دارین؟

عروسک سازی

تو سایت هنری دات کام دوره اش هست، الآنم تخفیف داره. ببینید میپسندید

2740