2737
2734
عنوان

کراش ها همیشه اینقدر خنگ هستن؟

462 بازدید | 25 پست

مردک خودش هم مایله هااا اما انگار نه انگار 😐 فقط مونده برم بگم ببین یارو شماره ات میدی کانکت شیم😐 

ممکنه چون فامیل هست اینجوری میکنه؟ 

چون من و هم خیلی دختر سنگین رنگین می‌شناسه هم 

وای 

از دستش دیوونه شدم 😐😂 من رو امتحانا های دانشگاه اینقدر فسفر نسوزوندم 

( قضاوت ممنوع)

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 

مار هفت خطن

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه فامیله سمتش نرو،پایان قشنگی نداره

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2731
کات کنیم احتمال کرم ریزی داره مگه نه؟ 😑 خودمم یکم روی این مرددم

اهوم احتمالش خیلی بالاست

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2738
منم یکی عاشقمه منم میخوامش و میدونه ولی پیشنهادش رو قبول نکردم تا الان به نظرت مثل تو درموردم فک میک ...

امکانش هست😂😂 اما پسرا معمولا اینقدر دقیق نیستن 

پسر جماعت یکیو بخواد رک میگه احتمالا توخیلی اهل تخیلات و توهمی هستی خودت خودتو فریب میدی 

تازمانی ک ی پسر شخصا بهت ابراز علاقه نکرده ابداااا رو حرفاش حساب باز نکن توهم نزنتت

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

جدا از این تایپک ..

میگم من ۲۵ روزه ک کات کردیم.دیشب لایو داشت رفتم (اونم استوریامو سین میزنه زیر ی ساعت)  

وقتی باهم خوب بودیم فقد دست تکون میداد

دیشب هم دست تکون داد هم سلام کردو فامیلمو گف 

چرا؟

پسر جماعت یکیو بخواد رک میگه احتمالا توخیلی اهل تخیلات و توهمی هستی خودت خودتو فریب میدی  تازم ...

خب نکته اینجاست که من ازش خوشم امده 😶😂 و با رفتار هاش هم به این نتیجه رسیدم اونم مایله

اما پا پیش نمیزاره 

جدا از این تایپک .. میگم من ۲۵ روزه ک کات کردیم.دیشب لایو داشت رفتم (اونم استوریامو سین میزنه زیر ی ...

شاید قصد کرم ریزی داره 

میخواد فکرت درگیرش بمونه

بنظرم تو اصلا نرو لایو ایناش

اینجوری بهتره

2706