2752
2734
عنوان

لطفا بیاین بگید درد زایمانه یا دردای کاذب

| مشاهده متن کامل بحث + 2749 بازدید | 172 پست
پیاده روی کن.از پله بالا پایین کن تا زودتر زایمان کنی

خونم طبقه۳بدون آسانسور روزی چندبارمیرم میام از پله پیاده روی هم هرروز فعالیت و کارای خونه هم هرروز ولی نی نی جاخوش کرده

نیازمند معجزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شاید درد نداشته باشی فاز آخر دیگه اومده تو لگن 😑

من تا ده سانت کشیدم ولی خب دخترم وارد لگن نشد دردام وحشتناک بودااا.من میگم یه سر بزنه چک بشه ولی نمونه تو بیمارستان

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2731
آره خواهر منم دقیقا سر پسرش همینجوری بود دستشویش میومد مامانم زاشت بره گفت میوفته می‌ترسید ازیتش کنن ...

منم سر پسر اولمم چون تو بیمارستان خیلی اذیتم کردن پرستارا. هم بقیه ک جیغ میزدن من میترسیدم. گفتم واسه دومی دردامو تو خونه میکشم و دیر میرم بیمارستان. دقیقا همینطورم شد. اگه ده دقیقه دیر میرسیدم بچم تو ماشین آژانس بدنیا میومد😁😁مردم از خجالت پیش راننده

برای شادی روح پدرم لطفا صلوات بفرستین. ممنونم
درد داشتم ولی قابل تحمل بود.تا رسیدم بیمارستان بچم بدنیا اومد. واقعا کم مونده بود تو ماشین زایمان کن ...

جدی میگی. چقد خوب پس خداروشکر زایمان راحتی داشتید

نیازمند معجزه
وای الان بیمارستانی یا خونه دیگه بچه داره میاد اینایی که میگی فاز آخر درد زایمانه نری دستشویی بچه می ...

خونه ام. جدی میگید؟ آخه درد آنچنانی ندارما فقط این علائما که گفتم

نیازمند معجزه
انشالله که زایمانت راحته توکل به خداا.حتما همینطوره خیلی حس خوبیه وقتی میاد بغلت.توکل کن به خدا.سوره ...

مرسی مهربونم.آره بی تاب اون لحظه ام که برای اولین بار میبینمش و بغلش میکنم

نیازمند معجزه
من تا ده سانت کشیدم ولی خب دخترم وارد لگن نشد دردام وحشتناک بودااا.من میگم یه سر بزنه چک بشه ولی نمو ...

من که اقدر درد داشتم قبل میگفتم درد و خونه بکشم برم ولی نتونستم همون اول گفتم بریم 

جدی میگی. چقد خوب پس خداروشکر زایمان راحتی داشتید

اره.واقعا زایمانم خوب بود. البته همسرم کلا کنارم بود موقع زایمانم. شجاع شده بودم.چون شوهرم بود کسی هم نمیتونس باهام بدرفتاری کنه😁😁

برای شادی روح پدرم لطفا صلوات بفرستین. ممنونم
2706