2737
2734
عنوان

چرت زدن نوزادم چرا اینجورریه

524 بازدید | 9 پست
سلام مامانای با تجربه نی نیم یک ماه و نیمش هست وقتی چرت میزنه یعنی قبل از اینکه خوابش عمیق بشه چشاش رو هی میچرخونهدو گاهی لبخند میزنه و تخم چسمشو میبره پشت کره چشمش اینا طبیعیه؟و ی سوال دیگه پی پی نی نیم هم چندروزی سبزه دلشو میبندم ولی باز سبز کتر میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طبیعیه عزیزم نگران نباش.حتی بعضی وقتا بچه ها تو خواب میترسن و با حالت خواب دستاشون میپره بالا که باید ترسشون رو بردارن
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
منم پسرم پنج سالشه چون میدونستم راهنماییت کردم
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
اخی من عاشق لبخند تو خواب نینی ها هستم خدایا یکی دیگه هم به من عطا کن امین
2740