2733
2734

ما قراره با قطار بریم تهران و اون محل تا ساعت ۱۲ کار اداری داریم. ساعت رسیدن ب تهران اگه ساعت ۱۰ باشه مثلا. ممکنه تاخیر بخوره و ما اون روز به کارمون نرسیم؟ یا همون راس ۱۰ میرسیم؟

یه نیم ساعت اینا شاید دیرتر برسین 

برای ما که اینجور بود 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی داره از مبدا کی حرکت کنه 

بین راه چقدر وایسته 

ده برسه 

با این حجم از ترافیک تهران 

دوازده مگه می‌رسی ب اداره ؟؟؟, 

کدوم سمت تهران میخوای بری ؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

من ۴ساعت تاخیرش تو رسیدن رو دیدم هیچ وقت سر ساعت نمیرسن . بگو از کجا میخوتی بری تهران

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2740
بستگی داره از مبدا کی حرکت کنه  بین راه چقدر وایسته  ده برسه  با این حجم از ترا ...

نه منظورم کلا اینه ک تاخیرش در چه حده. ساعت هارو هنوز بلیط نگرفتیم ک قطعی باشه

نه منظورم کلا اینه ک تاخیرش در چه حده. ساعت هارو هنوز بلیط نگرفتیم ک قطعی باشه

سعی کن ی جوری بگیری نهااایت تا ۹ تهران باشی

ترافیک داخل شهر عجیب غریب تره. و اینکه پنحشنبه هم نباشه ک تق و لقه

2706