2737
2739
عنوان

خارج رفتن فامیل ما

212 بازدید | 17 پست

بچه ها دختر جاری خاله م با یه ادم پولدار ازدواج کرده خونواده ش خیلی معمولی بود باباش اعتیاد داشت زندگیشون داشت ازهم میپاشید خلاصه ترک کردوخداروشکر  واقعا بابت هرادم معتادی ک ترک میکنه ولی خیلی زندگی معمولی رو به پایینی داشتن الان چندسالی میشه ازدواج کرده و یه دختر دوسال و نیمه هم داره شوهرش پولداره یه خونه خوشگل تو تهران داره سوناتا دارن همیشه هم در حال تفریح و مسافرت و خرید و رستوران و تولد های انچنانی و... عیدم رفته بودن کیش از اونجا هم رفتن انتالیا هنوز نیومدن هرروز استوری میزاره وقتی نگاه میکنم واقعا غبطه میخورم میگم خوش ب حالش واقعا شوهر پولدار داشتن چقدر خوبه واقعا حس میکنم چقدر بهشون خوش میگذره و اینا تاچند ساعت حالم گرفته میشه میگم مگه ما چیمون کمتر بود ک نتونستیم اینطوری زندگی کنیم

من عاشق شوهرمم خیلییییی دوسش دارم حتی اگه پولدارترینم بیاد بازم انتخابم شوهرمه اما میگم کاش ماهم میتونستیم ی مسافرت بریم ی تفریح اصلا تا شمال بریم دلم برا دریا لک زده از روز اول زندگی مشکل مالی داشتم روز به روزم کمتر نمیشه بیشترم میشه واقعا دیگ از این هم نداشتن خسته شدم 

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

اشکال نداره  

*همش اشکاله*

مهم نیست خودتو ناراحت نکن زنه فقط با پول شوهرش اومده بالا از خودش هیچی نداره

ریپ نزن اگر با حرف من حرفت یکی نیست Take me somewhere to calm down. Somewhere to listen  زندگی=قهوه_پپرونی_خواب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیخوام پولدار باشیم فقط در حدی ک چیزی دلم میخواد بخرم بخورم ی شهربازی برم حداقل سالی یکبار سفر داخلی برم من ارزومه یه بار کیش برم شمال برم هرسال میگم سال دیگ بهتر میشه الان ۵ ساله ازدواج کردم ب این نتیجه رسیدم ما همیشه همینیم و خواهیم بود دلمو الکی صابون نزنم همیشه لنگ ۱۰۰ تومن ۲۰۰ تومینم

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...
2728
شوهرت پولدار باشه ولی بهت خیانت کنه خوبه

شوهرم من هیچچچچچ مشکلی نداره حتی زنای فامیلو بعضیاشونو نمیشناسه از بس که نگاه نمیکنه تا حالا لب ب قلیون نزده تنها مشکلمون مالی

حرف توهم درسته پولدار باشی و مشکلم داشته باشی خیلی بده ولی من نمیگم پولدار باشه حداقل در حد اعتدال ب خدا ارزو ب دل همه چی موندیم

من چی بگم 

یکی از اینایی که همینجور پولداره و اهل زن زندگی اومده خواستگاریم مامان بابام بدون اینکه به من بگن رد کردن 

من بعدا فهمیدم

منم هی میدیدم یامیشنیدم الان چه و چه میکنن و ناشکری میکردم دیگخ بعد یه مدت درگیری ذهنی داشتن خوب شدم الان برام مهم نیست خدا کمک کرد اون فکرا رو بریزم دور و به داشته هام راضی باشم

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2740
اشکال نداره     *همش اشکاله* مهم نیست خودتو ناراحت نکن زنه فقط با پول شوهرش اومده بالا ا ...

واقعا خوش ب حالش فکرشم نمیکرد همچین زندگی بهم بزنه

مهم اینه ک خوشه و از زندگی لذت میبره حالا چیزی از خودش نداشته باشه

دارم بهش کمک میکنما

ریپ نزن اگر با حرف من حرفت یکی نیست Take me somewhere to calm down. Somewhere to listen  زندگی=قهوه_پپرونی_خواب
خودت شاغل نیستی؟

ن بچه کوچیک دارم ۱۹ ماهشه

خیلی هم دنبال کار در خانه گشتم فقط واسه اینکه یکم فشار رومون کم بشه ولی سرم کلاه گذاشتن فقط

زندگی همینه دیگه عزیزم  اون تو خونه پدرش خیلی سختی کشیده واسه همین الان نیاز داره خوشیاشو فریا ...

منم هم تو خونه پدرم نداشتم هم خونه شوهرم 

2706