2737
2734
عنوان

بچه بیقرار

216 بازدید | 17 پست

سلام

خواهش میکنم کمک کنیدبچه خواهرم مدام بیقراره سریه بازی یاکاری بندنمیشه مدام دنبال بهانه س وباگریه کارشورامیندازه توشهرمون بردیم دکترولی الان دیگ شربتاش پیدانمیشه میخوایم ببریم تهران ی دکترخوب متخصص مغزواعصاب اطفال معرفی کنیدک کارش خوب باشه میترسیم وقتی رفت مدرسه ب مشکل بربخوره درواقع عدم تمرکزم داره تازه رفته ۵سال

خدایا!من یاغی نیستم✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسی بوده بچه ش اینجوری بوده باشه؟

من پسرخاله اینطوری بود البته همینکه ب دنیا اومد سریع درمانش کردنش اونموقع بچه بودم فقط یادمه میگفتن بی قراره و حرکاتش طبیعی نیست 

ب نظرم هرچه زودتر درمان بشه بهتره

2740
من پسرخاله اینطوری بود البته همینکه ب دنیا اومد سریع درمانش کردنش اونموقع بچه بودم فقط یادمه میگفتن ...

همون میخوان بیارن تهران دکتر،دکترخوب میشناسیداگ تهرانید

خدایا!من یاغی نیستم✋

دکتر محسن جواد زاده متخصص مغز و اعصاب کودکان

و اگه کاردرمان خوب بخواهی خانم فائزه دهقان و تیمش 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دکتر محسن جواد زاده متخصص مغز و اعصاب کودکان و اگه کاردرمان خوب بخواهی خانم فائزه دهقان و تیمش  ...

توتهران عزیزم؟ی مقدارسوال دارم درج کنم جواب میدی؟هروقت فرصت کردی لطفا

خدایا!من یاغی نیستم✋
توتهران عزیزم؟ی مقدارسوال دارم درج کنم جواب میدی؟هروقت فرصت کردی لطفا

بله تهران هستن بفرمایید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
بله تهران هستن بفرمایید 

پسرمن عدم تمرکزوبیقراری داره واحتمالابیش فعالی بردمش مهدنموندبشدت هم به وابسته س،این دکترک معرفی کردیدمیتونه براپسرم کاری کنه منظورم اینکه  بچه هایی باشرایط پسرمن روویزیت میکنه؟ایاکتابی هس من بخونم ک چ جوری بیشتربااین جوربچه هاارتباط بگیرم وتوتربیتش ب مشکل نخورم(حالاکانال یاپیچ)مشاوره هم بردم کمک خاصی نکرد،حرف زدنشم یکم دیرشروع کرد

خدایا!من یاغی نیستم✋
پسرمن عدم تمرکزوبیقراری داره واحتمالابیش فعالی بردمش مهدنموندبشدت هم به وابسته س،این دکترک معرفی کرد ...

عزیزم شما اول باید تشخیص اصلی بگیری من میگم از خانم دهقان وقت ارزیابی بگیرید کاردرمانگرن ولی تشخیص شون عالیه 

عزیزم شما اول باید تشخیص اصلی بگیری من میگم از خانم دهقان وقت ارزیابی بگیرید کاردرمانگرن ولی تشخیص ش ...

تشخیص بیماریه پسرمو؟دکتربهش گف روانپریش فک نکنم بتونم ببرم پیش خانم دهقان توشهرستانیم هیچ شوهرمن راضی نمیشه بیارمش دکترباالتماس میارمش،

خدایا!من یاغی نیستم✋
2706