2737
2739
عنوان

نظرتون چیه در مورد منشی گری؟

79 بازدید | 4 پست

یه دوره آموزشی می خوام برم‌ ولی

نمیدونم چی انتخاب کنم 

که زود بتونم‌ کار پیدا کنم

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁

شغل شریفی ایسه

شوخ و مسخره😁   ....تی جان قوربان😁🤥...در مورد خودم بگم چون نمیشه عکس گزاشت والا من چون این سایتم زشت نیستم برار بیکارم نیستم کمتر تهمت بزنید جان شیمی مار .‌..خدارو شکر انقدی قیافه و اندامم خوب هس که زخمی کنم طرفو😉اهل خودستایی نیستم ولی ده مجبورم اینجا فک میکنن ما سرو مچه ناریم که اینجاییم بیتربیت ها😁😁😁 درضمن ورزشکارم ایسم ...والسلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید همه مدل کاری بکنی

از کارهای اداری تا چک و چونه زدن با پرسنل تا کارهای حسابداری تا گرفتن پول از کارفرماها تا انجام دادن کارهای غیر ممکن وووو...همه اینها هم باید با سرعت نور انجام بدی اخرش بهت میگن تو که کاری نکردی و بهت یک حقوق وزارت کاری میدن

اگر به روحیت میخوره انجام بده