2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون متولد ۹۵ هستن بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 62 پست
خب عزیزم‌اگه نیم اول ۹۵ بود امسال باید میرفت کلاس اول به خاطر ۱ ماه یکسال دیرتر میره مدرسه پسرتون

باید برم بپرسم 

😓😓 

ببینم چی میگن ..خداکنه ثبت نام کنن

وااااا🙁 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم پسر من نیمه اول ۹۵ هستش امسال پیش دبستانی رو تموم کرد انشاالله میره اول ولی برا شما چون نیمه دوم بوده از مهرماه میره پیش دبستانی

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2740

دخترم متولد ۹۶ هست نیمه دومه دلم نمیخواد بفرستمش پیش دبستانی به نظرتون ممکنه؟ یا مشکل ایجاد میشه؟

اگه به رمان علاقمندی تاپیکی که داستان سرنوشت دوستم رو نوشتم بخون و برام نظر بذار مرسی: داستان سرنوشت تلخ و رابطه عجیب دوست من

امسال میره پیش اگه شهریوری بود ۱۴۰۰ میرفت 

تیکر یکسالگی پرنسس مامان💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی,که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…
2706