2737
2739
عنوان

چه جوری مچشو بگیرم

672 بازدید | 40 پست

سلام دوستان 

من شوهرم یه بار بهم خیانت کرده بود و با واسطه شدن خانواده ش بخشیدم... خودشم ظاهرا پشیمون بود... الان فهمیدم داره دوباره بهم خیانت میکنه 

با همون زنه هنوز

دیروز رفته بود خونه زنه از ده صبح تا هفت شب

ادرسشو یاد گرفتم. میخوام بدونم دفعه دیگه که رفت چطور مچشو بگیرم که نتونه کاری کنه

چون میگن پلیس حق ورود نداره، پس راه چاره چیه

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

میخواستم بیگدار به اب نزنم که دستم به جایی بند نباشه 

ولی میگن دادگاهها خیانت رو همش سرپوش میذارن

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا کسی میدونه توی این مواقع چیکار باید کرد

2731
2740
عکس بگیر ازش وقتی از در خونه میاد بیرون و مدرک جمع کن زنه مجرده؟

مطلقه س کثافت

سنشم زیاده 

من دفعه قبل باهاش حرف زدم 

گفت به روح پدرم نمیدونستم متاهله

مطمئن باش دیگه کاریش ندارم و تمومه همه  چی

دروغگوی بی همه چیز

شوهزمو یه جوری انگار طلسم کرده 

فیلم بگیر،ازینکه میره خونه ی زنه. بگو یکی فیلم بگیره.

نمیتونه انکار کنه یعنی 

آحه کار شوهرم یه جوریه که میره داخل خونه مردم

این پتیاره رو هم همینطور باهاش آشنا شده

میتونه بگه واسه کار رفتم 

مطلقه س کثافت سنشم زیاده  من دفعه قبل باهاش حرف زدم  گفت به روح پدرم نمیدونستم متاهله ...

بنظرم وقتی شوهرت رفت داخل خونه یکم بعد برو زنگو بزن بیان در ببیننت بعدش تف بنداز تو صورتشون و برو بعد ببین چی میشه اگه به جاییشون بر نخورد اونوقت دیگه وارد جنگ شو

بنظرم وقتی شوهرت رفت داخل خونه یکم بعد برو زنگو بزن بیان در ببیننت بعدش تف بنداز تو صورتشون و برو بع ...

بعدش چیکار کنم

دوحالت داره یا دوباره به گه خوردن میفته مثل دفعه پیش 

یا وقیح تر میشه 

به نظرت توی این دوحالت چیکار کنم 

میخوام حق طلاق و حضانت دائمی هم بگیرم ازش

2706