2737
2734

دوستان دوماه پیش تو هفته نهم بودم که گفتن جنین تو هفته شش رشدش متوقف شده و سقط طبیعی شد، حالا میخوام برم مرکز ناباروری سینا برای علت سقط و ازمایش ایمن و انعقاد بدم تا علتش مشخص بشه اما چون بیمه ندارم میخواستم ببینم ازمایش علت سقط هزینش چقدر میشه کسی هست که تازگی برای سقط مکرر از داده باشه؟؟؟ 

سلام با بیمه تامین اجتماعی هزینه آزمایشهام شد 2600 میلیون و یه سونو سه بعدی دادن که شد 500 تومن. البته به من گفتن عکس رنگی بگیر که من چون میترسیدم  ندادم. ویزیتش هم زیاد نیست.

ولی حتما پیگیری کن. ایشالله که دیگه تکرار نشه برات ولی شاید بهت بگن تا سه سقط نیازی به پیگیری نیست ولی تو پافشاری کن. هزینه های جسمی و روحی روانی سقط خیلی خیلی بیشتره.

و یه چیزی بهت بگم که من بعد از 4 سقط بهش رسیدم. مهمترین نکته تو درمان وجلوگیری از سقط اصلاح سبک زندگیه که با هیچ دارویی قابل جبران نیست. اگه اضافه وزن داری حتما حتما حتما کم کن اصلی ترین عامل سقط و نازایی  چاقیه. تغذیتو اصلاح کن مطمینن یکی از بزرگترین دلایل ناباروری و سقط کمبود های تغذیه ای هست که باعث بهم خوردن تعادل هرمونی بدن میشه .

دور غذاهای سوپر مارکتی وبسته بندی .روغن های صنعتی  و فست فود رو خط بکش. شگر رو از زندگیت حذف کن. 70 درصد تغذیت بر اساس گیاهان باشه که تا میتونی خام باشن. سبزیجات برگ سبز معجزه میکنن. هر روز 15 عدد مغز بخور 10 تا بادام دو تا گردو 3 تا فندق. خرما هروز 2 تا. گوشت قرمز و به حداقل برسون.تا قبل 9 شب شامتو خوررده باشی.

و  ورزش ورزش ورزش..... ورز ش منظم قبل از بارداری معجزه میکنه  هم زود باردار میشی هم جریان خونتو تنظیم میکنه خیلی از مشکلات انعقادی رو حل میکنه.  داروها فقط مشکلات بدن رو پنهان میکنن و درمان صد درصدی وجود نداره.

خیلی هم به درمان دارویی و پزشکی اعتماد 100 درصد نداشته باش. هیچ دکتری بهت نمیگه سالم زندگی کن فقط نسخشو مینویسه و توصیه میکنه برو فلان داروخانه یا فلان سونوگرافی که پورسانت بگیره حتی ابن سینا. منطق جامعه پزشکی ایران اینه که بیمار بیشتر سود بیشتر.

عذر میخوام از پرگویی خواهرانه میگم همین الان کنار درمان پزشکی رو سبک زندگیت کار کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام با بیمه تامین اجتماعی هزینه آزمایشهام شد 2600 میلیون و یه سونو سه بعدی دادن که شد 500 تومن. الب ...

بله خیلی درد جسمی و روحی کشیدم من هم موقع بارداری افسرده شدم هم افسردگی بعد زایمان ریزش مو بارداری و بعد سقط دارم نمیتونم دوباره تحمل کنم 

2728
و یه چیزی بهت بگم که من بعد از 4 سقط بهش رسیدم. مهمترین نکته تو درمان وجلوگیری از سقط اصلاح سبک زندگ ...

منم همه اینارو رعایت میکنم چند ساله قند و شکر نمیخورم روغن حذف کردم فست فودی که اصلا فقط غذاهای خونگی چیپس پفک و غیره اصلا فقط اجیل مصرف میکنم ورزش هم پیاده روی سریع وزنم هم پایینه بخاطر pco که دارم وزنمو پایین نگه میدارم ماه اول هم باردار شدم اما قلبش وایساد میخوام برم ازمایش بدم چون بیمه ندارم میترسم زیاد بشه فقط هم میخوام همون ازمایش های ایمنی و غلظت خون اینارو بدم بقیه چکاپ کامل و ذخیره تخمدان نیاز ندارم اونو هر دکتر و ازمایشگاهی انجام میده قبل بارداری دادم هیچ مشکلی نبوده فقط علت سقط میخوام روشن بشه تا خیالم راحت بشه،  الان برای شما بدنیا اومده بسلامتی؟؟ مشکل از کجا بوده و دکتر چه دارویی داد 

و یه چیزی بهت بگم که من بعد از 4 سقط بهش رسیدم. مهمترین نکته تو درمان وجلوگیری از سقط اصلاح سبک زندگ ...

عزیزم بنظرتون برم ابن سینا برای ازمایش یا همین شهر خودمون به دکتر بگم برام بنویسه اطرافیانم میگن یکبار بوده نترسون الکی جیب دکترارو پر نکن همین کرج ازمایشگاه خوب داره همینجا بده

عزیزم تو ابن سینا اگه بخواهی پیگیری  کنی مجبورا باید همه ازمایش ها رو بدی ولی میتونی مثل من بری اونجا ویزیت بشی نسخه هارو که برات نوشتن بیایی ازمایش هارو شهر خودت بدی چون دکترای شهرستان ممکنه ازمایشهارو کامل ننویسن و یه دکتر خوب شهر خودت پیدا کن که تحت نظرش باشی . البته برای درست در امدن نتیجه آزمایشها باید 3 ماه از سقط بگذره. ولی حتما آزمایش هارو بده من سه تا سقط به خاطر عدم تشکیل قلب داشتم بعدا مشخص شد به خاطر غلظت خون بوده که اگه همون اول ازمایش میدادم مشخص می شد. بارداری چهارمم با یه قرص اسپرین مشکلم حل شد همه چی خوب بود تا اینکه 25 هفته دچار زایمان زودرس شدم و بچمو از دست دادم.البته این دفعه شاید خودم مقصر بود روزی 8 ساعت بیرون خونه کار میکردم. خسته میشدم. استرس کار و بارداری داشتم. کسی نبود یه لیوان آب دستم بده . خونمون پله زیاد داشت روزی چندین بار بالا و پایین میرفتم. خلاصه شد چیزی که نباید میشد.

شما برو آزمایشهای ایمنی و انعقادی رو بده ممکنه مشکلت با یه داروی ساده حل بشه. نهایت هزینش 2 تومن ممکنه بشه ولی ارزشش رو داره. قبل بارداری مجدد روحیت باید خوب باشه و حداقل 3 تا پریود گذشته باشه. استرس و نگرانی سمه برات حکم امپول فشار رو داره تو هر از مرحله از بارداری اضطراب ونگرانی دشمنت هست این رو یادت باشه.. خیلی ها هم هستن که بارداری دومشون بی خطر سپری شده و مشکلی نداشتن امیدوارم برای شما هم همینطور باشه.فقط  خودت رو تقویت کن  تا میتونی سبزیجات به خصوص اسفناج. بروکلی و کاهو و مغزیجات خام ( تفت نداده) . عسل و سیاه دانه و خرما بخور ورزش کن. کمبودای بدنت جبران شد اون موقع در آرامش روحی کامل اقدام کن.

اگر هم بخواهی میتونم لیست آزمایش هامو  که ابن سینا نوشتن برام رو برات بذارم چون ازمایشهای اولیه رو براهمه یکی میدن. میتونی ببری آزمایشگاه شهر خودتون هزینه هارو بپرسی. به هر حال که بیمه نداری. حتی بخواهی همه نسخه ها و عکس پرونده ام هم میتونم برات بذارم

2740
اگر هم بخواهی میتونم لیست آزمایش هامو  که ابن سینا نوشتن برام رو برات بذارم چون ازمایشهای اولیه ...

عزیطم ببخشید دیر دیدم اگه زحمتی نیست میشه لیست ازمایش هاتون رو برام بفرستید بدم یه دکتر دیگه بنویسه شهر خودم ازمایش بدم اگه تلگرام دارید این ای دی تلگرامم هست اونجا بفرستید sadri1992