2733
2739

این روش کاملترین و بهترین روش موجود در اینترنت در زمینه تشخیص جنسیت جنین در هفته های اول بارداری می باشد با کمک مطالب موجود در این روش شما میتوانید به راحتی و با احتمال بالای 98 درصدجنسیت جنین خود را در هفته های اول بارداری بدون نیاز به سونوگرافی تشخیص بدهید. اگر هفته دوم را پشت سر گذاشته اید این روش به راحتی به شما کمک می کند .شایان به ذکر می باشد که جنسیت جنین از همان هفته اول بارداری مشخص می شود .این روش بعد از هفته دوم باداری قابل استفاده می باشد. مطالب آن تکراری نمی باشد. برای اولین بار در فضای اینترنت به فروش گذاشته شده است. این روش بهترین و درست ترین روش می باشد و با روش هایی مثل تشخیص جنسیت جنین با گل کلم -جوش شیرین -نمک-جدول چینی-روش بوعلی سینا- چشم -ویار و موارد مشابه فرق دارد.همچنین این روش یک روش تغذیه ای برای بارداری نمی باشد در واقع شما بعد از بارداری و زمانی که هفته دوم بارداری را تمام کردید با کمک روش موجود در این پکیج میتوانید جنسیت جنین خود را تشخیص بدهید البته بجز این روش دو راه حل دارید یا باید به مرکز ژنتیک مراجعه کنید یا باید صبر کنید تا هفته 12 و اکثرا هفته 18 تمام شود و سونوگرافی انجام دهید. روش مورد استفاده در تاریخ باستان بوده است زمانی که علم پزشکی و وسایل آن به مشابه امروز وجود نداشته است  واحتمال درست بودن آن بالای 98 درصد بوده است.چنانچه هفته دوم بارداری را تمام کرده اید ومشتاق به فهمیدن جنسیت فرزند خود به هر علتی می باشید می توانید از این روش استفاده کنید

http://www.poropozal.ir/دسته‌بندی-نشده/پکیج-کامل-تعیین-جنسیت-جنین-در-هفته-های-ا/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس بتا چقد باید باشه  که مثبت  نشون بده؟؟؟

اگه منظورت باردار بودن نشون بده رنج هر آزمایشگاهی فرق داره ولی معمولا زیر 10 منفی بین 10 تا 25 مشکوک بالای 25 مثبت اگه زیر 100 هم باشه باید یک نوبت دیگه ازمایش تکرار کنی 

اگه منظورت باردار بودن نشون بده رنج هر آزمایشگاهی فرق داره ولی معمولا زیر 10 منفی بین 10 تا 25 مشکوک ...

وای پیر تورو سوختن که فککردم تاپیک ماله الانه  نگو مال ده سال پیشه

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2728
گلم تو هفته سیزده دیگه بچه کامله  دیگه نمیگن یه ساک دیده شد میگن یه جنین  در حال فوتبال دی ...

تاپیک مال سال ۱۳۸۸ بوده😂😂😂

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
سلام از این که نظراتم را می تونم جایی بگم خیلی خوشحالم . من بعد از اینکه 10 روز پریودم عقب افتاد آزم ...

برا من ۱۵۰۰بود خداکنه دوقلو باشه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2740
چی شد عزیزم؟دوقلو بود؟

سقط شد عزیزم

نه یه قلو بود

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
سقط شد عزیزم نه یه قلو بود

عزیزم من یه بارداری پوچ داشتم ۲سال پیش روز پری بالای هزار بود.دوباره باردار شدم ۳روز بعد پری زده ۲۹۰۰.پوچه یعنی؟چرا سقط کردی؟

دوستای خوبم میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید؟😘😘مطمئن باشید انرژی خوبش بهتون برمیگرده❤
عزیزم من یه بارداری پوچ داشتم ۲سال پیش روز پری بالای هزار بود.دوباره باردار شدم ۳روز بعد پری زده ۲۹۰ ...

نه من دوستم ۳۱۰۰بود دو قلو بود بچه هاش دکتر گفته بود شاید ۳قلو باشه احتمالا دو قلو داری

من پشت فرمون بودم تصادف کردم از پشت بهم زدن از استرسی که بهم وارد شد قلب بچه وایساد

نه من دوستم ۳۱۰۰بود دو قلو بود بچه هاش دکتر گفته بود شاید ۳قلو باشه احتمالا دو قلو داری من پشت فرمو ...

الهی بگردم.خدا از دهنت بشنوه.ممنونم که آرومم‌کردی عزیزه دلم😘😘😘😘

دوستای خوبم میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید؟😘😘مطمئن باشید انرژی خوبش بهتون برمیگرده❤
الهی بگردم.خدا از دهنت بشنوه.ممنونم که آرومم‌کردی عزیزه دلم😘😘😘😘

خدانکنه 

خیالت راحت خدابزرگه

ایشالله دوقلوه اگه تونستی خبرشو بده

خدانکنه  خیالت راحت خدابزرگه ایشالله دوقلوه اگه تونستی خبرشو بده

حتما میام میگم بهت عزیزم

2706