2737
2739

خانمهای باردار کسی اول بارداریش رو یادش می آید.  ایا همه لک لانه گزینی داشتید یانه..... برام مهمه لطفا جواب بدید

خدایا تنها تو هستی که قادر به تغییر احوال مایی هر چند ما گنه کاریم اما تو قطعا از وساطت انبیاء و اولیا الهی برای برآورده شده دعاهایمان دریغ نخواهی فرمود. آمین رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید5روزقبل از پریود بالاتر از800 یعنی دوقلو؟

سلام عزیزم.تبریک میگم.شما دوقلو باردار هستین؟ من تو ۵ هفته هسم امپول زدم و قرص هم خوردم چون با این داروها احتمال دوقلویی وجود داره.میخام بدونم اگر دوقلو دارین علائم خاصی دارین کلا وصعیتتون چجوره؟ ممنون میشم جوابم بدین

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2740
سلام عزیزم.تبریک میگم.شما دوقلو باردار هستین؟ من تو ۵ هفته هسم امپول زدم و قرص هم خوردم چون با این د ...

کلا تمام علائم رو دوبرابر و زودتر دارم ..شکمم زود اومده جلو .خیییلی زود ویارام شروع شد.خیلی زود بی بی چکم مثبت شد .کلا همه چیزم خیلی زود بود توهمین نی نی سایت تاپیکم هس همه میگفتن مثبت کاذبه جون زود زدی ولی خداروشکر نبود

خدایا خانواده ی چهارنفره مو ازبدی حفظ کن...
کلا تمام علائم رو دوبرابر و زودتر دارم ..شکمم زود اومده جلو .خیییلی زود ویارام شروع شد.خیلی زود بی ب ...

حالا من ویار ندارم.واسه بیبی هم چون مسافرت بودم نذاشتم روز ۸ پریودیم که اومدم خونه زدم برا همین زیاد متوجه نشدم.فقط ترشحاتم خیلی زیاده.شما بار اول که رفتین سونو متوجه شدین

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
ببخشید5روزقبل از پریود بالاتر از800 یعنی دوقلو؟

سلام دوست خوبم ميشه جواب منو بديد من از hmg لتروزل استفادع كردم سه تا فرلي بالغ داشتم چهارده روز بعد لقاح تيترم شد250و 46ساعت بعد شده 800يعني سه روز ب موعدم اينجور پيش بره روز موعدم ميشه 3000امكان دارع دوقلو باشن!؟؟؟؟؟انقد گشتم ي پست پيدا كردم كه شرايط بتا بالا داشته باسه

پسرم 👑سرم
کلا تمام علائم رو دوبرابر و زودتر دارم ..شکمم زود اومده جلو .خیییلی زود ویارام شروع شد.خیلی زود بی ب ...

من چهارده روز بعد لقاح بي بي چكم پرنگ شد هشت روز بعد بقاح تهوع و بوياييم شديد شده و گردن درد داشتم الانم بدنم اتيشه و ادارام داغ امكان داره دوقلوباشه ؟؟؟؟؟اينم بي بي شيش روز مونده ب موعد و سه روز مونده ب موعد تيتر شد800

پسرم 👑سرم
2706